Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie doniesień o Dorocie Szelągowskiej. Potrzebne jest bardzo duże wsparcie

Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie doniesień o Dorocie Szelągowskiej. Potrzebne jest bardzo duże wsparcie Źródło: TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie nowego programu Doroty Szelągowskiej o bardzo podobnym formacie do "Nasz nowy dom". Gospodyni programu emitowanego od lat w telewizji Polsat bez skomentowała fakt, że Szelągowska również zajmie się odnawianiem domów. Jak wyznała, będzie potrzebne duże wsparcie.

Katarzyna Dowbor wypowiedziała się na temat nowego programu, który zagości w telewizji TVN. Dorota Szelągowska, projektantka wnętrz, podobnie jak Dowbor zajmie się odnawianiem domów. Szelągowska już kilka tygodni temu ogłosiła start produkcji nowego show, w którym weźmie udział. Teraz Dowbor postanowiła publicznie wypowiedzieć się na ten temat. Będzie potrzebne duże wsparcie.

Katarzyna Dowbor wypowiedziała się na temat nowego programu Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska już od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd telewizji TVN. Dotychczas z ogromnym powodzeniem aranżowała mieszkania Polaków w programie pod tytułem "Dorota was urządzi". Córka Katarzyny Grocholi kilka tygodni temu poinformowała na Instagramie o rozpoczęciu produkcji nowego programu, w którym będzie gwiazdą. 

- Z największą przyjemnością ogłaszam, że rusza casting do mojego nowego programu, wielkiej niespodzianki. Tą niespodzianką będzie remont całego domu lub mieszkania, od Was dla kogoś ważnego, cudownego, mądrego. Kogoś, kto robi wiele dla innych, ale o sobie zapomina i jest w trudnej sytuacji - wypowiedziała się na Instagramie projektantka wnętrz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, fani projektantki są podekscytowani nową produkcją. W tej sprawie zabrała głos również Katarzyna Dowbor, gospodyni wieloletniego programu telewizji Polsat o bardzo podobnym schemacie. 

- Życzę jej powodzenia i bardzo się cieszę, że takie programy powstają. Im jest ich więcej, tym więcej szczęśliwych ludzi będzie wokół - wyznała prowadząca programu "Nasz nowy dom". Dowbor zwróciła uwagę, że powstawanie takich programów sprawia, że można dotrzeć do większej liczby osób i zaoferować im pomoc. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mogło być inaczej, nadeszło nieuniknione. Sanepid poinformował Polaków, musimy się przygotować

2. Michał Wiśniewski w ostrych słowach krytykuje rząd za obostrzenia. „Traktuje się nas jak bydło”

Szelągowska chce przede wszystkim dotrzeć do osób, które w natłoku poświęceń dla innych osób, zapominają o sobie. To właśnie im potrzebne jest duże wsparcie, ponieważ często nie zwracają uwagi na własne potrzeby, przez co borykają się z mieszkaniem w domach, które nie przypominają tych z ich marzeń. Skupieni jednak na ty, by pomagać innym, odkładają swoje marzenia na później. To właśnie te osoby otrzymają wsparcie w nowym programie. Fani są zachwyceni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować
  2. Reprezentacja Polski bez selekcjonera. To już oficjalne, podano ostateczny komunikat, kontrakt z PZHL rozwiązany
  3. Wprowadzono podwyższony stopień alarmowy, żywioł jest niszczycielski. Zagrożenie życia w 4 województwach
  4. Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia
  5. Natalia Kukulska się wygadała, przeżyła chwile pełne lęku. Chodzi o jej najmłodsze dziecko
  6. Jest najnowsze oświadczenie premiera Morawieckiego. Przekazał ważne informacje, wielu Polaków skorzysta

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News