Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę

Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę Źródło: Instagram / Joanna Koroniewska

Katarzyna Dowbor znów zostanie babcią? Podobne plotki obiegły sieć po opublikowaniu przez Joannę Koroniewską krótkiego posta w mediach społecznościowych. Ostatecznie aktorka sama odniosła się więc do tych pogłosek.

Katarzyna Dowbor przywita wkrótce na świecie kolejną wnuczkę albo wnuka? Podobne wieści rozpowszechnili liczni internauci, a za nimi także część kolorowych mediów. Skąd taki pomysł? Niektórzy fani Joanny Koroniewskiej, która prywatnie pozostaje małżonką Macieja Dowbora, błędnie zinterpretowali jeden z jej postów.

Katarzyna Dowbor kolejny raz zostanie babcią?

Artystka poleciła swoim sympatykom za pośrednictwem InstaStories linię ciążowych ubrań znanej sieciówki. Część internautów stwierdziła, że podobny post oznacza jedno - Koroniewska ich zdaniem miała się spodziewać kolejnego dziecka. Ostatecznie sprawę skomentowała więc sama aktorka.

- Od wczoraj dostaję od Was gratulacje z powodu mojej kolejnej rzekomej ciąży. Dementuję - napisała artystka, po czym zdecydowała się na bardzo prywatne wyznanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ważny apel Joanny Koroniewskiej

- Choć rzeczywiście są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie bez najmniejszych problemów i kiedy tylko zapragną, to ja niestety do nich nie należę. Każda z moich córeczek to wielki, prawdziwy cud i jestem wdzięczna przede wszystkim za to, że są zdrowe, a reszta tak naprawdę schodzi na dalszy plan. Dziękuję za to, co mam, a mam naprawdę to, co w życiu najważniejsze - dodała Koroniewska, sugerując, aby z tego powodu powstrzymywać się z pochopnymi gratulacjami przy pojawianiu się podobnych plotek o nieznanych sobie prywatnie osobach.

Dzisiaj grzeje: 1. Współczujemy Piotrowi Żyle. Media przekazały informacje o jego byłej żonie

2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

Przypomnijmy, że aktorka oraz jej mąż są rodzicami dwóch córeczek. Starsza z nich, Janina ma dziś 11 lat. Helena jest o 9 lat młodsza od starszej siostry. Para nie ukrywa, jak ogromną radość sprawia im opieka nad dziećmi i przyglądanie się, jak dorastają.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Od wczoraj po wrzuceniu instastory dostaję od Was gratulacje z powodu mojej kolejnej rzekomej ciąży. 🤣🤔🤪Dementuję. Choć rzeczywiście są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie bez najmniejszych problemów i kiedy tylko zapragną, ja niestety do nich nie należę. 😔😶Każda z moich córeczek to wielki, prawdziwy cud i jestem wdzięczna przede wszystkim za to, że są zdrowe a reszta tak naprawdę schodzi na dalszy plan. 🥰Dziękuję za to co mam a mam naprawdę to co w życiu najważniejsze. ❤️🙌 #dementi #NOTpregnant #najwazniejszaROLA #mama #mamadwojki #👯‍♀️ #wRODZINIEsila #familyFIRST #CALYmojSWIAT #ReservedForMum #MAMOWElove #ZAWSZE #photobyhusband❤️ #😍

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę
  4. Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez
  5. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała
  6. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News