Katarzyna Dowbor przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej młodą córkę

Katarzyna Dowbor przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej młodą córkę Źródło: YouTube / Wideoportal

Katarzyna Dowbor nie ma ostatnio najlepszego czasu. Kolejny raz jej życie pokazuje, że nic nie jest takie, jakim mogłoby się wydawać, i trafia na kolejne przeszkody. Jej świat się zmienia, a ciężkie chwile wydają się nie mieć końca. Wszystko, co się teraz dzieje w jej życiu, dotyczy jej córki.

Katarzyna Dowbor, czyli ulubiona gwiazda telewizji Polsat, już od kilku lat relacjonuje telewidzom ciężkie losy Polaków. Ich tragiczne warunki mieszkaniowe każdego tygodnia można oglądać w programie "Nasz nowy dom". Wiele smutnych historii, o których opowiada prowadząca, kończy się szczęśliwie. Jednak w życiu samej gwiazdy pojawiły się problemy, których remont mieszkania nie naprawi - a możliwe, że będzie konieczny. 

Katarzyna Dowbor i losy córki

Życie matki dorastających dzieci nie jest prostą sprawą. Musi być ona przygotowana, że w każdej chwili ich pociecha opuści dom i zdecyduje się zamieszkać w innym miejscu. Często do przeprowadzek dochodzi, gdy młodzi ludzie postanawiają rozpocząć naukę w innym mieście. Zmiana mieszkania jest nieunikniona w tym przypadku. Niestety wielu rodziców cierpi przez decyzje dzieci na syndrom "pustego gniazda". Dotychczas dzieci były cały czas na widoku, mieli je pod nosem i mogło się wydawać, że rodzice mieli wpływ na ich życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z takim problemem mierzy się właśnie Katarzyna Dowbor. Jej 21-letnia córka, Maria Baczyńska, zdecydowała się opuścić mamę i rozpocząć edukację w innym mieście. A nawet w innym kraju, Marysia będzie bowiem studiować w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna zdecydowała się porzucić Polskę, by za granicami pogłębiać naukę na kierunku psychologii. 

Jak każda matka, również Katarzyna Dowbor bardzo przeżywa wyjazd swojej pociechy. Boi się o jej losy i bezpieczeństwo za granicami Polski. Postanowiła więc pomóc jej w przeprowadzce i razem z córką spędziły kilka dni w Durham. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

Kochająca mama stwierdziła, że chociaż cieszy się z decyzji swojej córki, to jednak wolałaby mieć ją przy sobie. Rozumie, że młodość kieruje się innymi prawami i nie zamierza stawać na przeszkodzie Marysi, która podjęła dorosłą decyzję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w kodeksie pracy 2020. Te zawody dostaną podwyżki po kilkaset złotych
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy
  5. Od dziecka musiała znosić piekielny ból. Po latach usłyszała szokująca diagnozę, jej stan był zbyt dziwny, żeby lekarze w ogóle o tym pomyśleli

źródło: wp

Następny artykuł