Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor Źródło: źródło: YouTube/eOstroleka

Katarzyna Dowbor znowu wkroczyła do akcji, niosąc dobro. Tym razem zajęła się rodziną, w której matka po wylewie umarła, a mąż miał zapewnione piekło przez braci alkoholików.

Katarzyna Dowbor znana prowadząca "Nasz nowy dom" w Polsacie znana jest z tego, że do udziału w programie zaprasza najbardziej potrzebujące rodziny. Za każdym razem w telewizji można poznać niezwykle wzruszające historie osób, które nie mogą pozwolić sobie na nadające się do życia warunki mieszkalne. 

Do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor 

Katarzyna Dowbor i jej ekipa udali się na Podkarpacie do wsi Grodzisko Dolne w której mieszka pan Marek i jego siedmioletnia córka Julka. Ich życie nie było usłane różami, za nimi wiele ciężkich chwil, którym podołali, ale niestety zamieszkują w tragicznych warunkach. 

- Jestem tylko z tatą - powiedziała Julka.

Pan Marek rozstał się z mamą Julki ze względu na niewłaściwą opieką, którą sprawowała nad ich wspólnym dzieckiem. Kiedy sprawa rozwodowa dobiegała końca, pan Marek stracił ukochaną matkę, która po wylewie żyła zaledwie kilka dni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej śmierć wiązała się z tym, że w mieszkaniu mężczyzny pojawili się jego bracia, alkoholicy. Pan Marek podjął decyzję o kupnie małego domu, aby wynieść się z Julką, którą nie chciał narażać na kontakt z uzależnionymi braćmi. Niestety zważywszy na małe nakłady finansowe, stać go było na zakup małego, drewnianego domku, który nie nadawał się do zamieszkania. W związku z ciągłym brakiem gotówki, do użytku nadawał się zaledwie jeden pokój.

Katarzyna Dowbor nie jest obojętna na losy Polaków 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka urodziła w klubie. Zaczęła rodzić na środku parkietu
2. Tragiczna wiadomość obiegła media z samego rana. Wielu Polaków w żałobie, nie żyje uczestnik obrad Okrągłego Stołu

Po poznaniu ich historii nie mogła zostawić ich samych. Katarzyna Dowbor wiedziała, że musi pomóc im w odnowieniu domu. Remont na który tak zasługiwali udał się i ich mieszkanie wygląda teraz niesamowicie. W końcu ani tata, ani jego córka nie muszą się wstydzić tego, jak mieszają. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żabka idzie w stronę fast foodów? Sieć wprowadziła nową, REWOLUCYJNĄ ofertę
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Najpiękniejsza 36-latka świata wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż. Zarobi kosmiczne pieniądze
  5. Noworodek cały pokryty łuskami, rodzicom włosy stają dęba. Czym jest "płód Arlekina"?

źródło: esanok

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News