Katarzyna Dowbor pomogła potrzebującej rodzinie
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 14 Stycznia 2021

Dowbor wyremontowała ich dom, sąsiad wszystko spalił. Wiadomo, co dzieje się z rodziną pani Beaty

Katarzyna Dowbor pod koniec lipca przekazała informacje o tragedii, jaka dotknęła uczestników jednego z odcinków programu „Nasz nowy dom”. Zazdrosny sąsiad spalił świeżo wyremontowany dom. Wiemy, co dzieje się z panią Beatą i jej synami.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu „Nasz nowy dom” przed trzema laty odmieniła życie pani Beaty, samotnej matki wychowującej dwóch synów - Kacpra i Nikodema. Ich dom został wyremontowany. Niestety, wkrótce ich lokum spłonęło. Ogień podłożył zazdrosny sąsiad.

Katarzyna Dowbor pomogła potrzebującej rodzinie

- Nie mogę w to uwierzyć! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową? Bohaterka naszego programu, pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu „Nasz nowy dom” - poinformowała w lipcu Katarzyna Dowbor.

- Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? - dodała dziennikarka.

W chwili dramatycznego zdarzenia żadnego z domowników nie było w domu. Niestety, życie stracił ich ukochany kot. Prowadząca program „Nasz nowy dom” deklarowała, że nie pozostawi pani Beaty i jej synów bez pomocy.

Więźniowie zgotowali „przywitanie” ojcu, który zabił noworodka. Porażające nagranie, wiemy co dalejWięźniowie zgotowali „przywitanie” ojcu, który zabił noworodka. Porażające nagranie, wiemy co dalejCzytaj dalej

- Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni! - deklarowała Katarzyna Dowbor.

Sytuacja życiowa samotnej matki wzruszyła nie tylko ekipę Polsatu, ale także członków lokalnej społeczności. Mieszkańcy rodzinnej miejscowości pani Beaty po raz kolejny pokazali, że mają ogromne serca. Zorganizowano dedykowaną zbiórkę.

- Burmistrz Eugeniusz Święcki, przy współpracy Stowarzyszenia Rodzina w Ciechanowcu, zorganizował zbiórkę. Jedna firma podarowała materiały, kolejna wykonała projekt za symboliczną złotówkę. Rodzina otrzymała też schronienie pod dachem Marzeny Kryńskiej, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu - napisano w „Gazecie Współczesnej”.

Prace nad odbudowaniem domu ciągle trwają. Obecnie budynek jest w stanie surowym. Prawdopodobnie zostanie wykończony do marca 2021 roku. Wtedy do akcji wkroczy ekipa programu „Nasz nowy dom”, która zadba o wyposażenie wnętrz.

Odcinek, w którym dojdzie do metamorfozy, zostanie wyemitowany na antenie stacji Polsat. Jesteście ciekawi efektów pracy Katarzyny Dowbor i jej współpracowników?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News