Ogrom rodzinnej tragedii przytłoczył Katarzynę Dowbor. Historia wyciska łzy z oczu

Ogrom rodzinnej tragedii przytłoczył Katarzynę Dowbor. Historia wyciska łzy z oczu Źródło: Screen/Youtube/Videoportal

Katarzyna Dowbor dzięki swojemu programowi "Nasz nowy dom" pomogła już całej masie potrzebujących osób. Ogrom tej rodzinnej tragedii całkowicie przytłoczył celebrytkę. Ta historia wyciska łzy z oczu .

Katarzyna Dowbor uchodzi za osobę wrażliwą na ludzkie cierpienie i bardzo empatyczną. Głównie dzięki jej programowi "Nasz nowy dom", w którym pomaga osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Ogrom tej rodzinnej tragedii całkowicie ją przytłoczył.

Katarzyna Dowbor jest dla wielu bohaterką  

Katarzyna Dowbor dzięki swojej działalności dla wielu osób jest prawdziwą bohaterką. Jej program "Nasz nowy dom" zmienia bowiem życia najbardziej potrzebującym, których sytuacja materialna zmusiła do życia w kiepskich warunkach.

Historia tej rodziny z Ławicy wyjątkowo ją wzruszyła. Gwiazda zrobiła wszystko, żeby Januszowi, Ani i Erykowi żyło się lepiej. Ogrom ich tragedii wyciska łzy z oczu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zwykli ludzie dotknięci dramatem 

W telewizyjnym show "Nasz nowy dom" poznajemy zwykłych ludzi, których dotknęły ogromne tragedie. Nie są w stanie sami poradzić sobie z trudnościami losu. Na ratunek potrzebującym pojawiła się natomiast Katarzyna Dowbor ze swoją niezawodną ekipą remontową. 

Tym razem zdecydowała się pomóc rodzinie z Ławicy, która w trzy osoby mieszka w malutkim domku. Budynek absolutnie nie jest dostosowany do tylu osób. Niestety lokatorów nie stać na przeprowadzenie remontu. Dodatkowo pojawia się niezwykle smutna historia, która zdeterminowała los tych ludzi.

Janusz i Ania mieszkają ze swoim 11-letnim synem Erykiem. Mężczyzna stracił niedawno pracę, a także dowiedział się, że jest bardzo poważnie chory. Rodzinę utrzymuje obecnie Ania, która ciężko pracuje w chłodni przy produkcji mięsa. Domownicy zmuszeni są do spania razem w jednym niewielkim pokoju. Warunki ich życia są naprawdę trudne.

Kiedy Katarzyna Dowbor zobaczyła to jak wygląda codziennie funkcjonowanie tej rodziny, nie kryła łez wzruszenia. Wstrząsnął ją brak ogrzewania, a także ciepłej wody w łazience. Celebrytka wiele już widziała podczas kręcenia odcinków programu, ale ta historia dotknęła ją bardzo mocno.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

Dzięki interwencji ekipy remontowej, Janusz, Ania i Eryk mogą cieszyć się teraz zupełnie innym komfortem życia. Dowbor zadbała o to, żeby wszyscy domownicy mieli dla siebie miejsce i mogli czuć się dobrze w tej przestrzeni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

Źródło: Radio Eska

Następny artykuł