Mało kto miał pojęcie. Prawda o młodziutkiej córce Katarzyny Dowbor ujrzała światło dzienne

Mało kto miał pojęcie. Prawda o młodziutkiej córce Katarzyny Dowbor ujrzała światło dzienne Źródło: TRICOLORS East News

Katarzyna Dowbor nie ustaje w próbie polepszenia sytuacji bytowej wielu Polaków i dzielnie przemierza kraj z ekipą telewizyjną, remontując ich domy. O ile o pracy rudowłosej dziennikarki wiadomo wiele, o tyle jej fani wiedzą zaskakująco mało na temat jej młodszej pociechy. Medialna mama postanowiła zdradzić nieco informacji i wiele osób może być zaskoczonych, słysząc te rewelacje.

Katarzyna Dowbor od lat jest ulubienicą widzów. Jej program "Nasz nowy dom" to prawdziwy hit, a Polacy z zapartym tchem oglądają, jak wielkie zamiany zachodzą w domach odwiedzanych przez gwiazdę Polsatu. W mediach co chwile pojawiają się doniesienia o tym, jak wygląda praca na planie programu, lecz to nie jej życie zawodowe jest obecnie głównym tematem, w którego kontekście wypowiedziała się ostatio Katarzyna Dowbor. Zdradziła ona nieznane dotąd informacje na temat swojej córki, Marii Dowbor-Baczyńskiej.

Katarzyna Dowbor znów ma przy sobie wszystkie dzieci

Katarzyna Dowbor musiała rozstać się z córką, gdy ta zdecydowała się na studiowanie na jednej z londyńskich uczelni. Wielu fanów nie ma pojęcia nie tylko o tym, kim z wykształcenia jest dziennikarka, ale również, że Maciej Dowbor nie jest jej jedynym dzieckiem. Okazało się, że Maria wróciła do kraju na czas pandemii. 

- Niestety w Anglii sytuacja była dużo gorsza niż u nas. Poza tym jest Brexit. Jeszcze niedawno każdy z nas miał jakieś plany na przyszłość, a teraz wszystko jest w zawieszeniu. Życie trochę z nas zakpiło - mówiła w jednym z wywiadów dla "Świata i ludzi" Katarzyna Dowbor. Młodsza pociecha dziennikarki podjęła ważną decyzję i słynna mama zapewne się z tego powodu cieszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiadomo, jakie plany ma młodsza córka Katarzyny Dowbor

- Marysia chyba już nie powróci do Anglii, bo w okresie pandemii to nie ma sensu. Lepiej być tu i studiować w Polsce - mówi w cytowanym przez Wirtualną Polskę wywiadzie Katarzyna Dowbor. Unikająca blasku fleszy i stroniąca od show-biznesu Maria Dowbor-Baczyńska rzadko pojawia się na łamach gazet. Czy po powrocie do kraju się to zmieni i kolejna osoba z klanu Dowborów stanie się jedną z ulubionych osób Polaków? Młodziutka studenta filozofii i psychologii ma ku temu wszelkie potrzebne atrybuty.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata

2.Ludzie nie zarażają się na ulicy. Szumowski zdradził, gdzie obecnie dochodzi do największej liczby infekcji

Mama jest bardzo dumna ze swojej córki

Katarzyna Dowbor nigdy nie ukrywała, że jest bardzo dumna ze swoich dzieci, jednak jak widać, nie ma zamiaru ingerować w to, jak planują swoje życie. Maciej Dowbor zdecydował się pójść w ślady mamy, lecz Maria zdecydowała się skupić na zdobyciu wykształceniu. Obecna sytuacja może jednak wiele zmienić w jej planach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister Zdrowia zabrał głos. Powiedział, co czeka Polaków, wielu będzie niezadowolonych
  2. Papież podjął ostateczną decyzję. Sławoj Leszek Głódź musi pogodzić się z losem
  3. Nowa lista czerwonych i żółtych powiatów. Jest spore zaskoczenie
  4. Łukasz Szumowski powiedział właśnie, kiedy cała Polska może stać się czerwoną strefą
  5. Abp Sławoj Leszek Głódź odchodzi bez wybierania następcy. Papież przyjął jego dymisję

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News