Mało kto pamięta jeden epizod z życia Katarzyny Dowbor. Ciężko uwierzyć, co robiła

Mało kto pamięta jeden epizod z życia Katarzyny Dowbor. Ciężko uwierzyć, co robiła Źródło: TRICOLORS East News

Katarzyna Dowbor znana jest większości Polaków jako osoba przeprowadzająca remonty w domach najbardziej potrzebujących. Robi to przed kamerami telewizji Polsat, a jej program gromadzi przed telewizorami sporą liczbę odbiorców podziwiających niesamowite metamorfozy w domach bohaterów kolejnych odcinków. Dziennikarka od lat obecna jest na srebrnych ekranach, dlatego może dziwić, że wciąż tak wiele faktów z jej życia jest zaskoczeniem. Katarzyna Dowbor aktywnie korzysta także z Instagrama, gdzie sama z chęcią przypomina niektóre momenty ze swojego życia, jednak o tym próżno szukać informacji.

Katarzyna Dowbor na pewno nie kojarzy wam się z tym mało znanym epizodem z jej życia. Trudno uwierzyć, że dziennikarka robiła w życiu coś niezwiązanego z telewizją, jednak wszystko jest jak najbardziej udokumentowane. 

Katarzyna Dowbor potrafi zaskoczyć

Katarzyna Dowbor nie pierwszy raz wzbudza zainteresowanie ze względu na nietypowy fakt z życiorysu. Rudowłosa dziennikarka urodziła się w Warszawie, jednak okres dzieciństwa i dorastania spędziła w Toruniu. Skończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim i także kierunek wybrany przez Katarzynę Dowbor swego czasu elektryzował Polaków. Jak na czasy, kiedy broniła swój dyplom, nie był to popularny ani nawet ceniony w otoczeniu wybór. Dziennikarka wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że ważny jest dla niej aspekt edukacji seksualnej i związane jest to właśnie z jej studiami. Kobieta ukończyła bowiem pedagogikę ze specjalnością seksuologia. W publicznych wypowiedziach zaznacza, jak ważne jest właściwe kształtowanie młodych ludzi w tym aspekcie. Mało kto pamięta jednak jeden epizod z życia Katarzyny Dowbor.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziennikarka od dawna chciała pomagać ludziom

Patrząc na ten fragment życia Katarzyny Dowbor nie można oprzeć się wrażeniu, że już od dawna jej pragnieniem było pomaganie ludziom. Wiele mówi to także o samym charakterze dziennikarki, która lubi mieć wpływ na decyzję i nie przywykła do obserwowania wydarzeń z boku. Chyba najmniej znanym fragmentem jej życiorysu jest to, iż Katarzyna Dowbor była w latach 1994-1998 radną w Piasecznie. Urodzona w 1959 r. kobieta zaangażowała się w lokalne szczeble polityczne i starała się odpowiadać na potrzeby mieszkańców.

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka

2. Michał Wiśniewski uderzył syna? Nagranie trafiło do sieci, słychać na nim: „Nie bij już tato”

Z pewnością można nazwać ją aktywistką

Piaseczno jest jednym z miast powiatowych w województwie mazowieckim i sąsiaduje z Ursynowem, jedną z dzielnic Warszawy. Niezwykle korzystne położenie sprawia, że wiele osób chętnie wybiera je na swoje miejsce zamieszkania. Katarzyna Dowbor postanowiła wnieść wkład w poprawę wizerunku ukochanego miasta, a znając jej nieustępliwość i głowę pełną pomysłów na pewno odnalazła się w roli radnej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia wstrząsnęła całym miastem. W mieszkaniu odnaleziono ciało 22-latki
  2. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  3. Rząd da pracującym Polakom dodatkowy tysiąc złotych. Trzeba spełnić dwa warunki
  4. Widzisz pionowe bruzdy na swoich paznokciach? Możesz mieć poważny problem, lepiej zadbaj o zdrowie
  5. Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać
  6. Popularny, okropny błąd w gotowaniu ziemniaków może mieć ponure konsekwencje. Wystrzegaj się go

Źródło: Wikipedia 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News