Katarzyna Dowbor zabrała głos ślub
Instagram katarzyna_dowbor_official
Joanna Szwalikowska - 10 Października 2020

Fani osłupieli. Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie ślubu

Katarzyna Dowbor zdecydowała się opowiedzieć nieco więcej o swoim życiu uczuciowym. Najbardziej zaskakujące okazało się wyznanie dotyczące jej kolejnego ślubu. Fani przecierali oczy ze zdumienia. Nie mogli uwierzyć w to, co powiedziała.

Katarzyna Dowbor nigdy nie ukrywała, że nie miała w swoim życiu szczęścia do mężczyzn. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, drugim dziennikarz Janusz Atlas, a trzecim dziennikarz Grzegorz Świątkiewicz. Od niemal 20 lat prowadząca program "Nasz Nowy Dom" pozostaje singielką. Po ostatnim rozwodzie była w związku z Jerzym Baczyńskim, jednak ich drogi rozeszły się po narodzinach ich córki, Marii.

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie ślubu. Fani są w szoku

Od momentu ostatniego rozstania Katarzyna Dowbor zajęła się swoimi dziećmi, wnukami oraz poświęciła się pracy. Jak przyznaje, bardzo ceni sobie życie w pojedynkę. Kilka lat temu w jednym z wywiadów została zapytana o to, jakie rady da swojej córce, kiedy ta poprosi ją o pomoc w kwestii związków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Powiem jej tylko, by wystrzegała się głupich chłopaków, bo nie ma nic gorszego niż mężczyzna, który z racji swojej głupoty nie może być dla kobiety autorytetem. Można być silną kobietą, ale nie można całe życie grać siłaczki. W paru swoich związkach grałam siłaczkę i wiem dziś, że to był wielki błąd. Kobieta powinna dać mężczyźnie szansę, by mógł się nią zaopiekować jak małą dziewczynką - powiedziała dziennikarka w rozmowie z "Echem Dnia".

Jak przyznała w dalszej części wywiadu, wiele jej wspaniałych koleżanek wiedzie życie w pojedynkę. Wszystko dlatego, że wolą być same niż z byle kim. Dowbor przyznała, że w tym momencie nawet gdyby na jej drodze pojawił się kandydat odpowiedni na męża, nie zdecydowałaby się na ten krok.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

- Nie chcę znów mieć męża "(...) Dobrze mi tak, jak jest. Wydaje mi się nawet, że za wiele już razy wychodziłam za mąż. Nie udało się, więc nie zamierzam po raz kolejny tego robić. Uważam, że trzy rozwody były moimi klęskami. Po co mi kolejny? - skwitowała Dowbor, cytowana przez portal Pomponik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W polskiej miejscowości remontowano wieżę kościelną. Znaleźli coś niesamowitego, aż trudno uwierzyć
  2. Iga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunę
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Najlepszy syrop na odporność, zaledwie 3 składniki potrafią zdziałać cuda. Rozprawi się z każdym przeziębieniem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News