Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala

Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala Źródło: Instagram/Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor jest celebrytką, która niezbyt chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i zaprezentowała swoją córkę. Dziewczyna jest naprawdę niesamowita.

Katarzyna Dowbor jest doskonale znana widzom, dzięki popularnemu programowi "Nasz nowy dom", w którym to ekipa remontowa dowodzona przez gwiazdę pomaga najbardziej potrzebującym. Mało osób zna jednak celebrytkę od strony prywatnej. Teraz prezenterka zdecydowała się pochwalić tym, jak wygląda jej córka

Katarzyna Dowbor jest dumną mamą 

Katarzyna Dowbor niezbyt często dzieli się swoją prywatnością z dziennikarzami. Woli raczej skupić się w swoich wypowiedziach na pracy zawodowej i planowanych przedsięwzięciach. Polacy pokochali ją jako empatyczną  prowadzącą program "Nasz nowy dom".

Gwiazda poza karierą telewizyjną jest również szczęśliwą mamą Macieja i Marii. Katarzyna Dowbor postanowiła pochwalić się swoją piękną, dorosłą już córką. Wiele osób widzi w niej niemalże młodsza kopię pięknej mamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Powalająca uroda córki Katarzyny Dowbor

20-letnia Maria towarzyszyła mamie podczas sesji zrealizowanej dla tygodnika "Gala". Obie panie wylądowały na okładce magazynu. Córka Katarzyny Dowbor jest niezwykle zmysłową i obdarzoną nieprzeciętną urodą kobietą. Nie odziedziczyła po mamie rudego koloru włosów, ale za to może jej zawdzięczać hipnotyzujące, zielone oczy. 

Córka celebrytki nie dość, że jest piękna, to jeszcze świetnie radzi sobie z nauką i właśnie dostała się na prestiżowe studia w Anglii. Katarzyna Dowbor jest bardzo dumna ze swojego dziecka i twierdzi, że Marysia odznacza się ogromną inteligencją. Sądzi również, że Marysia jest nad wyraz dorosła, jak na swój wiek. Gwiazda w wywiadzie przyznała, że czasem zdarza jej się rozpieszczać swoją córkę, ale stara się panować nad falami rodzicielskiej miłości, żeby pozwolić swoim dzieciom na niezależność. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Katarzyna Dowbor opublikowała także zdjęcia z tej sesji w swoich mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się urocza fotografia, na której Maria całuje w policzek swoją mamę. Obie są roześmiane i widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. 

Źródło: Instagram/Katarzyna Dowbor

Najlepsze newsy dnia: 

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News