Katarzyna Dowbor podzieliła się dobrą nowiną. Nikt nie może uwierzyć, że to prawda

Katarzyna Dowbor podzieliła się dobrą nowiną. Nikt nie może uwierzyć, że to prawda Źródło: youtube.com/Business & Prestige

Katarzyna Dowbor postanowiła podzielić się z Polakami dobrą nowiną. Wiadomości przekazane przez znaną prezenterkę wzruszyły Polaków, którzy zaczęli przesyłać jej gratulacje. Gwiazda może czuć się spełniona.

Katarzyna Dowbor może dziś być uznawana za jedną z najbardziej znanych gwiazd telewizji w naszym kraju. Prezenterka wielokrotnie pokazywała, że zależy jej na tym, by najbiedniejsze rodziny mogły liczyć na szczęście, co widzimy podczas oglądania programu Nasz nowy dom. Dzięki jego emisji znają ją nie tylko ci, którzy pamiętają lata jej pracy w TVP, ale również młodsi widzowie.

Celebrytka postanowiła ostatnio podzielić się ze swoimi fanami ważną wiadomością, którą z pewnością możemy uznać za dobrą nowinę. Reakcja internautów nie pozostawia wątpliwości wobec odbioru tego, czym pochwaliła się gwiazda. Niektórzy nie mogli wręcz uwierzyć w to, co przekazała im Katarzyna Dowbor. Jej słowa są jednak prawdą.

Katarzyna Dowbor dzieli się dobrą nowiną z fanami

Program "Nasz nowy dom" miał swoją premierę w telewizji Polsat już w 2013 roku, a przez lata jego tworzenia kobieta wyremontowała wiele domów. Setki rodzin narzekały na katastrofalne warunki, jednak nie dało się pomóc każdej z nich. Na drodze stawały różne przeszkody, jednak możemy się cieszyć, że tak wielu Polaków ostatecznie może cieszyć się z pomocy gwiazdy telewizji Polsat.

Prezenterka, która od samego początku jest twarzą programu i jego prowadzącą, postanowiła podzielić się ważną informacją, która zainteresuje wiele osób. Okazało się bowiem, że udało się już wyremontować aż 150 domów najbardziej potrzebujących rodzin z całego kraju. Można uznać to za ogromny sukces.

Prezenterka nie ukrywa wielkiej radości

Program znanej prezenterki od samego początku był wielkim sukcesem i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Regularnie tysiące Polaków zasiadają przed telewizorami, by oglądać to, czym zajmuje się ekipa prowadzona przez Dowbor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Możemy być pewni, że już niebawem obejrzymy kolejne odcinki przedstawiające domowe rewolucje przeprowadzane w całej Polsce. Widzowie dalej chcą oglądać przemiany w mieszkaniach najbiedniejszych osób i liczą na to, że będzie im dane zobaczyć jeszcze wiele odcinków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Lelum

Następny artykuł