Katarzyna Dowbor drży z niepokoju o małżeństwo syna. Szczerze powiedziała, co uważa o Joannie Koroniewskiej

Katarzyna Dowbor drży z niepokoju o małżeństwo syna. Szczerze powiedziała, co uważa o Joannie Koroniewskiej Źródło: YouTube/Onet Rano

Katarzyna Dowbor w ostatnim czasie bardzo poważnie martwi się o prywatne życie swojego syna. Ma obawy o przyszłość jego małżeństwa. Do tego powiedziała, co sądzi o jego żonie, Joannie Koroniewskiej.

Katarzyna Dowbor według wielu źródeł miała niegdyś mieć nie najlepsze relacje ze swoją synową. Wiele osób zastanawia się, jak ich stosunki wyglądają teraz. Wszystko wyjaśnia szczera opinia prezenterki "Naszego nowego domu". Gwiazda Polsatu nie ukrywa też, że martwi się o przyszłość związku swojego syna.

Syn Katarzyny Dowbor w raz z żoną wpadł na nowy pomysł

Maciej Dowbor poznał swoją wybrankę, Joannę Koroniewską, w 2003 roku na planie serialu "M jak Miłość". W 2009 urodziło się pierwsze dziecko pary, córka Janina. W 2012 doszło do poważnego kryzysu, ze względu na informacje jakoby syn Katarzyny Dowbor uwikłał się w romans. 

Jednak w 2012 roku pojawił się kryzys. Krążyły plotki o romansie Macieja z koleżanką z planu. Na szczęście wkrótce para pogodziła się i w 2014 r. wzięła cichy ślub. W 2018 r. na świat przyszła ich druga córka, Helena. Z tego, co widać w mediach społecznościowych, ich życie przebiega bez większych problemów. Zdecydowali się niedawno podzielić się szczegółami swojego małżeństwa i założyli na YouTube kanał o nazwie "Dowbory Be Happy". Katarzyna Dowbor ma jednak pewne obawy.

Katarzyna Dowbor obawia się o projekt syna. Powiedziała też co sądzi o jego żonie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że prowadząca program "Nasz nowy dom" obawia się, że wspólny projekt zawodowy może zaszkodzić ich relacjom na polu prywatnym. Dlatego też nie do końca przychylnym okiem patrzy na pomysł kanału na YouTube, ale mimo to zdecydowała się wesprzeć pomysł swojego syna. W trakcie ostatniego wywiadu zdecydowała się też powiedzieć, co sądzi o swojej synowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2.Wyciekło nagranie. Film z bijatyki Pięknych i Młodych poraża, wiadomo już kto zaczął

- Asia jest bardzo mądrą, młodą kobietą, z którą dobrze się rozumiemy - powiedziała Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla magazynu Na Żywo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News