Bolesna prawda nt. wszystkich rozwodów Katarzyny Dowbor. Fani zamarli, gdy poznali jeden z powodów

Bolesna prawda nt. wszystkich rozwodów Katarzyny Dowbor. Fani zamarli, gdy poznali jeden z powodów Źródło: YouTube / Wideoportal

Katarzyna Dowbor wyznała dziennikarzom, dlaczego w jej życiu miały miejsce aż trzy rozwody. Jej historia może okazać się znajoma niejednej kobiecie, ale to, przez co prezenterka musiała przejść, może przerazić wielu jej fanów. To, że prawda wychodzi na jaw po latach, jest dowodem jej wielkiej odwagi.

Katarzyna Dowbor ma za sobą aż trzy rozwody. Sympatyczna, polska dziennikarka, znana widzom telewizji z wielu popularnych programów, nie może niestety pochwalić się nieskomplikowanym życiem prywatnym. Chociaż pomogła setkom rodzin w ramach programu "Nasz nowy dom", jej samej nie udało się zawrzeć małżeństwa idealnego. Gwiazda zawsze była dość tajemnicza, gdy chodziło o jej życie prywatne, ale ostatnio postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć dziennikarzom o swoich rozwodach i ich przyczynach.

Katarzyna Dowbor nie miała szczęścia do mężczyzn

Katarzyna Dowbor w tym roku kończy sześćdziesiąt lat, ale wciąż może pochwalić się młodzieńczą urodą i promiennym uśmiechem. Nic więc dziwnego, że jej życie było pełne zauroczonych w niej mężczyzn. Niestety ich zainteresowanie nie zawsze przekładało się na jakość ich relacji. Raz po raz doświadczała zawodów miłosnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej pierwszym mężem, którego poślubiła w wieku zaledwie 19 lat, był Piotr Dowbor. Jest on ojcem jej syna, Macieja. Niestety według wywiadów, których udzieliła dziennikarka, decyzja o ślubie była w tym przypadku zbyt pochopna. Dowbor rozstała się z mężem, aby zacząć bardziej samodzielne, dorosłe życie i poszła na studia pedagogiczne. 

Jej mąż był śmiertelnie zazdrosny

To tam poznała swojego kolejnego męża, Janusza Atlasa. Zainteresowany nią mężczyzna był przystojny, inteligentny i oczytany - pracował jako dziennikarz sportowy. Niestety, jak się okazało już po ślubie, bywał też śmiertelnie zazdrosny.

- Janusz bardzo często przesadzał i potrafił się awanturować. Pamiętam aferę na balu, gdy ktoś poprosił mnie do tańca. Tego sobie mąż nie życzył i była afera. Koledzy z telewizji bali się i traktowali mnie z dystansem - wspomina Katarzyna Dowbor.

Fani nie mogą uwierzyć w powód zerwania tego relacji. Okazuje się, ze winne były temu jego tendencje do nadużywania alkoholu. To one doprowadziły w końcu do rozstania pary.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Kolejny partnerem Katarzyny Dowbor był jej kolega po fachu, Grzegorz Świątkiewicz. Tym razem udało im się aż na dwanaście lat stworzyć szczęśliwy związek, który rozpadł się przez wypalone uczucie. Po tym zawodzie Katarzyna Dowbor zrezygnowała z instytucji małżeństwa. Chociaż z Jerzym Baczyńskim, swoim kolejnym partnerem, doczekała się ukochanej córki, nigdy więcej nie stanęła już na ślubnym kobiercu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: lelum

Następny artykuł