"Moja rodzina się powiększyła". Przepiękna wiadomość od Katarzyny Dowbor

"Moja rodzina się powiększyła". Przepiękna wiadomość od Katarzyny Dowbor Źródło: TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor, polska dziennikarka telewizyjna, od lat zajmuje się pomaganiem polskim rodzinom, remontując ich domy. Lubiana prowadząca program "Nasz Nowy Dom" przez lata przyciągnęła przed ekrany miliony widzów. Tym razem jednak najnowsza nowina dotyczy właśnie jej rodziny. Gratulacje!

Katarzyna Dowbor to znana i lubiana polska dziennikarka telewizyjna. Gwiazda przez lata była związana z Telewizją Polską, jednak w 2013 roku współpraca się zakończyła. Od tamtej pory stała się gwiazdą Polsatu, w którym już od siedmiu lat remontuje domy potrzebującym polskim rodzinom. Razem ze swoją niezastąpioną ekipą zapewnia im bezpieczne warunki życia. Teraz jednak szczęśliwa wiadomość dotyczy jej rodziny. 

Katarzyna Dowbor przekazała cudowną wiadomość, jej rodzina powiększyła się

Gwiazda była trzykrotnie zamężna, jej mężami byli: Piotr Dowbor, Janusz Atlas oraz Grzegorz Świątkiewicz. Niestety wszystkie małżeństwa zakończyły się rozwodem. Dzisiaj dziennikarka skupia się przede wszystkim na swojej karierze, rodzinie oraz kochanych zwierzętach. 

Jakiś czas temu głośno było na temat jednej z rodzin, która uczestniczyła w programie "Nasz Nowy Dom". Niestety ich wyremontowany trzy lata temu dom został spalony. Gwiazda wykazała się pięknym gestem i przekazała, że planuje dalszą pomoc poszkodowanej rodzinie. 

Najnowsza wiadomość, jaką przekazała Katarzyna Dowbor, dotyczy jednak jej własnej rodziny. Gwiazda jest bardzo podekscytowana i rozemocjonowana tym wydarzeniem. Nie była w stanie ukrywać wiadomości, musiała się nią podzielić ze swoimi obserwatorami na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Poznajcie cudownego Bosmana! Moja rodzina się powiększyła! Dołączył do niej Bosman! Ten piękny, spokojny i łagodny koń miał trafić do rzeźni! Ale na szczęście udało się go uratować. A teraz u mnie znajdzie dobry dom i będę o niego dbała i kochała go tak jak kocham wszystkie moje zwierzęta, bo mój dom jest ich domem - napisała pod swoim filmem na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej

2. Kobieta była przekonana, że dziwny ślad na jej dekolcie jest rozstępem. Prawda okazała się jednak znacznie poważniejsza

3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Dowbor przekazała wspaniałą wiadomość na Instagramie. Do jej rodziny dołączył koń, którego uratowała przed straszliwym losem w rzeźni. Na szczęście udało jej się zapewnić mu szczęśliwy dom, gdzie nic nie będzie mu groziło. To przepiękna wiadomość. Gratulacje!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radosna nowina w domu Marty Kaczyńskiej. Sama się wygadała, gratulacje
  2. Brak nam słów. Córka Izabelli Scorupco jest oszałamiająco piękna, zdjęcia mówią same za siebie
  3. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
  4. 160 ofiar, może być ich jeszcze więcej. Bardzo smutne wiadomości przekazała Telewizja Polska
  5. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News