Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta

Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta Źródło: youtube/ WLC.PL Lepsza Strona Włocławka/

Katarzyna Dowbor nigdy wcześniej o tym nie wspominała. Dopiero niedawno zdecydowała się wyjawić całą prawdę, która może być sporym zaskoczeniem dla jej fanów. Chodzi o tajemniczą kobietę.

Katarzyna Dowbor chętnie opowiada o swoim życiu, jednak rozważnie dobiera każdy z faktów, którym zamierza się podzielić. Dziennikarka doskonale wie jak niewiele trzeba, by media zaczęły obracać wszystko na jej niekorzyść. Być może właśnie to było powodem, dla którego tak długo nie mówiła o tajemniczej osobie, jaka pojawiła się w jej życiu. Dowbor w końcu zdecydowała się na wyjawienie prawdy. 

Katarzyna Dowbor ujawnia prawdę. Chodzi o tajemniczą kobietę 

Nie ma chyba osoby wśród fanów Katarzyny Dowbor, która nie wiedziałaby o jej wielkiej miłości do zwierząt. Gwiazda Polsatu nie wyobraża sobie życia bez czworonogów, dlatego sama jest szczęśliwą właścicielką kilku. W jej domu znalazły się nie tylko psy i koty, ale i konie, które stara się pielęgnować każdego dnia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie da się jednak ukryć, że jako wciąż prężnie działająca nad rozwojem swojej kariery celebrytka, Dowbor nieustannie ma ręce pełne pracy. Zajęć pojawiło się jeszcze więcej, bowiem od tego roku program "Nasz Nowy Dom", którego jest gospodynią, jest emitowany aż dwa razy w tygodniu. Nie trudno się zatem domyślić, że niełatwo jest pogodzić ciągłe wyjazdy z prowadzeniem domu, a tym bardziej opieką nad zwierzakami. Okazało się, że Dowbor doskonale wszystko przemyślała i znalazła do pomocy tajemniczą kobietę

Co prawda, choć dla jej fanów może się ona wydać naprawdę tajemnicza, dziennikarka zna ją doskonale. Jak zdradziła dla Faktu, za każdym razem gdy musi wyjechać, do jej domu wprowadza się ciocia Jola, która w tym czasie opiekuje się pupilami. Jest dla Dowbor wielkim wsparciem, co pozwala jej ze spokojem wyjeżdżać choćby na drugi kraniec Polski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Przegrał walkę ze straszliwą chorobą
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

- Ciocia Jola znakomicie się sprawdza. Bez niej bym sobie nie poradziła. Trzeba wypuścić konie ze stajni, a później znowu je wpuścić, wyjść z psami na spacer, nakarmić je i koty, a przy tym wiedzieć, co któremu dać na śniadanie czy kolację. A do tego jeszcze zająć się ogrodem. Naprawdę jest co robić. Ciocia Jola jest dobrym duchem tego domu. Kocha moje zwierzęta, zwierzaki też ją kochają – wyjawia dziennikarka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Specjaliści ostrzegają, wypuszczając kota z domu łamiesz prawo
  3. Tysiące emerytów straci swoje mieszkania. Wszystkiemu winna jest emerytura
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News