Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć
screen/YouTube/Wideoportal
Piotr Bernaciak - 16 Czerwca 2019

Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor postanowiła ujawnić całą prawdę dotyczącą jej znanego programu. Słowa gwiazdy dotyczą osób, które uczestniczą w popularnej produkcji Polsatu. Te słowa mogą zaskoczyć wielu Polaków.

Katarzyna Dowbor wypowiedziała się na temat tego, jak wygląda praca nad jej znanym programem. "Nasz nowy dom" pojawił się na polskim rynku już kilka lat temu i wciąż jest bardzo popularny wśród Polaków. Ludzie uwielbiają oglądać, jak popularna prezenterka wraz ze swoją ekipą stara się wpłynąć na życie najbiedniejszych osób, robiąc wszystko, aby zapewnić im lepsze warunki do życia.

Znana prezenterka postanowiła opowiedzieć Polakom o tym, co dzieje się przed tym, jak kamery pojawiają się w domach biednych ludzi. Katarzyna Dowbor ujawniła wymagania, jakie należy spełnić, by dostać się do popularnej produkcji Polsatu. Okazuje się, że nie jest to takie proste i nie wystarczy przekonać producentów o katastrofalnych warunkach mieszkaniowych.

Pies: rodzina prosi o pomoc w znalezieniu mordercy17-latka apeluje do Polaków, zabili jej 5-letnią niewinną istotę. Znalazca sadysty zostanie hojnie wynagrodzonyCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor mówi o uczestnikach programu

Program "Nasz nowy dom" jest jedną z najpopularniejszych produkcji telewizji Polsat. Show cieszy się rosnącą oglądalnością, dzięki czemu wciąż możemy oglądać nowe odcinki przedstawiające pracę Katarzyny Dowbor. Co ważne, jej praca spotyka się z bardzo pozytywnymi opiniami, przez co możemy być pewni, że powstaną kolejne sezony.

Prowadząca program postanowiła wypowiedzieć się na temat wymagań, jakie trzeba spełnić, by zgłosić się do programu. Okazuje się, że nie są one takie proste i nie każdy jest w stanie je spełnić. Jednym z nich jest konieczność posiadania dowodu własności nieruchomości. Niejasności związane ze sprawami spadkowymi niejednokrotnie powodowały odrzucenie kandydatury. Sytuacja musi być uregulowana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęciaJulia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor stanowczo o wymaganiach

Gwiazda wspomniała o tym, że ekipa nie podejmuje się remontowania domów, których lokatorzy mają problemy z alkoholem. Jak sama przyznaje, w takim wypadku cała praca może pójść na marne.

- Co z tego, że zrobimy to dla dzieci, skoro matka czy ojciec piją i za chwilę nasza praca zostanie zniweczona - twierdzi Katarzyna Dowbor.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Okazuje się więc, że wymagania do znanego programu są dość konkretne i nie każdy będzie w stanie je spełnić. Wiele osób wyraża swoje zdziwienie, myśląc, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
    2. Kolejne oskarżenia ws. Krzysztofa Sadowskiego. "Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat. Gwałcił mnie, czuję się jak śmieć"
    3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
    4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
    5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Świat według Kiepskich - uśmiechnięty GrabowskiFerdek z Kiepskich ma piękną córkę. Znana aktorka zachwyca każdego!Czytaj dalej

źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News