Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału

Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Katarzyna Dowbor zawsze podkreśla swoją dumę z rodziny i miłość do niej, chociaż jej synowej ostatnio udało się wywołać prawdziwą burzę w Internecie. Wszystko przez jeden wpis dotyczący karmienia piersią.

Katarzyna Dowbor początkowo nie miała najlepszych relacji ze swoją rodziną, zmieniło się to jednak, kiedy jej syn dorósł i postanowił wrócić do Polski. Teraz ich relacje są bardzo zażyłe, a dodatkowo dziennikarka nie raz już chwaliła swoją synową, Joannę Koroniewską, którą najwyraźniej uwielbia. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nierzadko publikuje zdjęcia swojej już prawie 1,5 rocznej córeczki.

Jeden z jej ostatnich wpisów wywołał jednak prawdziwe poruszenie wśród internautek. Część z nich całkowicie poparło aktorkę, jednak znalazły się i takie matki, które dosłownie wpadły w szał. Wszystko dlatego, że Koroniewska przyznała się, że nadal karmi piersią swoją córkę.

Karmienie piersią tematem tabu

Nie da się ukryć, że karmienie piersią dla wielu osób nadal stanowi temat tabu i czynność, z którą kobieta powinna najlepiej kryć się za parawanem lub w oddzielnym pomieszczeniu. Wiele matek walczy z tym przekonaniem i teraz coraz częściej można zobaczyć kobiety karmiące swoje dzieci bez skrępowania w miejscach publicznych, co popiera także wiele celebrytek.

Jednych to oburza, a inni przyklaskują i popierają taką postawę. Jednak zupełnie inną kwestią jest długość okresu karmienia. Wśród Polaków utarło się, że nie powinno się zbyt długo karmić piersią dziecka. Niekiedy nawet można usłyszeć, że mu to szkodzi, jednak wciąż jest wiele kobiet, które robią to całymi latami i nie widzą w tym zupełnie nic złego. 

Joanna Koroniewska przyznała w swoim wpisie na Instagramie, że z powodu tego, że nadal karmi swoją córkę często słyszy różne pytania oraz spotyka się z dużym zaskoczeniem ze strony wielu osób. Aktorka jednak uważa, że jest o jej sprawa i pytania typu "po co to robisz?" są absolutnie nie na miejscu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor popiera swoją synową? 

 - Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi i kolejny raz, właściwie za każdym razem, kiedy mówię komukolwiek, że karmię piersią moje niespełna półtoraroczne dziecko, otrzymuję na wstępie pytanie w stylu, ale po co jej to jeszcze... No właśnie... Po co... Zadziwia mnie totalna bezpośredniość części ludzi. NIGDY nie pozwoliłabym sobie na tego typu pytanie w stosunku do kogokolwiek - czytamy w opublikowanym przez celebrytkę wpisie.

Choć Katarzyna Dowbor głośno nie wyraziła poparcia dla swojej synowej, powszechnie wiadomo, że we wszystkim popiera swoich bliskich. Z pewnością nie spodziewała się jednak, że pod wpisem aktorki rozpęta się prawdziwa burza. Choć wiele osób przyznało jej rację, dzieląc się własnymi przeżyciami, liczne matki wpadły w szał i dziwią się Koroniewskiej twierdząc, że tak naprawdę takie karmienie praktycznie nic nie daje jej dziecku.

 - Mnie osobiście obrzydza karmienie większych dzieci - pisze jedna z internautek.

 - Pokarm matki po 18 miesiącach od urodzenia dziecka nie ma żadnej wartości - czytamy.

fot. instagram.com/joannakoroniewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

źródło: Chillzet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News