Synowa Katarzyny Dowbor przez lata zmagała się z poważną przypadłością. Dopiero teraz się do niej przyznała

Synowa Katarzyny Dowbor przez lata zmagała się z poważną przypadłością. Dopiero teraz się do niej przyznała Źródło: screen youtube.com/instytutksiazki

Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą od lat dokonuje metamorfoz domostw potrzebujących. Jej synowa przeszła swoją własną przemianę. Było to związane z pewną przypadłością.

Katarzyna Dowbor jest teściową Joanny Koroniewskiej. Synowa dziennikarki przez lata zmagała się z przypadłością, która wymagała podjęcia pewnych kroków.

Katarzyna Dowbor może być dumna z synowej

Aktorka będąca synową Katarzyny Dowbor wyznała ostatnio, że kilka lat temu postanowiła zmieć swoje życie. Droga do tego nigdy nie jest łatwa. Jej historia jest naprawdę inspirująca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joanna Koroniewska jest gwiazdą znaną z występów w serialu "M jak miłośc". Rola Małgosi Mostowiak przyniosła jej ogromną popularność i rzeszę fanów w całej Polsce. Jednak jej pierwsze zetknięcie z aktorstwem nastąpiło jeszcze w czasach nauki szkolnej. Miało to miejsce w Spiętym Teatrze Spinaczy w jej rodzinnym Toruniu. Aktorka może się również pochwalić ukończeniem Państwowej Wyższej Szkoły Filmu, Telewizji i Teatru oraz Warszawskiej Szkoły Reklamy. Mimo licznych życiowych sukcesów stwierdziła, że najwyższy czas pokonać jedną ze swoich słabości. 7 lat temu nastąpił przełom, aktorka podjęła wyzwanie i postanowiła zadbać o siebie

- Trudno w to uwierzyć, ale ja miałam wiele lat nadwagę i walczyłam z tym, żeby lepiej wyglądać - przyznaje sama Joanna Koroniewska. Początkowo zaczęło się od biegania.

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła

2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Pozytywnie wpłynęło to w walce ze zbędnymi kilogramami. Synowa Katarzyny Dowbor w tym samym czasie zaczęła się interesować modą. Coraz więcej ubrań zaczęło dobrze na niej leżeć, co przyczyniło się do kontynuowania treningów. Sama żartuje, że teraz wygląda jak wieszak. Katarzyna Dowbor z pewnością jest dumna z tak wytrwałej synowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

Źródło: MSN Rozrywka 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News