Katarzyna Dowbor nie mogła czekać
Instagram.com nasznowydom
Monika Majko - 6 Listopada 2020

Najpierw śmierć rodziców, później kolejne dramatyczne wydarzenia. Katarzyna Dowbor nie zwlekała z pomocą

Katarzyna Dowbor nie mogła dłużej zwlekać, kolejne dramatyczne wydarzenia zmusiły ją do działania. Ciężko powstrzymać łzy słysząc rodzinną historię.

Katarzyna Dowbor zrozumiała, że musi działać, pomoc była potrzebna natychmiast. Najpierw śmierć rodziców, a później kolejne dramatyczne wydarzenia sprawiły, że rodzina żyła w tragicznych warunkach. Prezenterka ruszyła z pomocą.

Katarzyna Dowbor nie mogła czekać

Katarzyna Dowbor od lat prowadzi na antenie stacji Polsat program "Nasz nowy dom", który pomaga polskim rodzinom w poprawie warunków mieszkalnych. Niedawno seria świętowała 200. odcinek, jednak ani prezenterka, ani jej ekipa budowlana, nie zamierzali zatrzymać się w swoich działaniach.

Polacy uwielbiają oglądać metamorfozy mieszkań, przeprowadzane przez ekipę Katarzyny Dowbor. Ich praca sprawia, że życie setek osób stało się przede wszystkim łatwiejsze i bezpieczniejsze. W kolejny odcinku 15 już serii programu, prezenterka odwiedziła Panią Agnieszkę ze Zgierza.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

W najnowszym odcinku programu, Katarzyna Dowbor wraz z ekipą odwiedziła rodzinę ze Zgierza. Pani Agnieszka mieszka wraz z dwiema nastoletnimi córkami w mieszkaniu, które odziedziczyła po swoich rodzicach. W budynku panują dramatyczne warunki.

Pani Agnieszka uciekła z dziećmi do rodziców od męża alkoholika. Przez wiele lat opiekowała się schorowanymi seniorami, którzy nie pozwalali na żaden remont w mieszkaniu. Kobieta bardzo przeżyła śmierć rodziców, a po ich odejściu sama zaczęła mieć problemy ze zdrowiem, m.in. z powodu fatalnych warunków, w których mieszka wraz z córkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor odwiedziła z ekipą programu "Nasz nowy dom" rodzinę ze Zgierza

W mieszkaniu nie było żadnego remontu od ponad 40 lat. Rodzice pani Agnieszki nie zgadzali się nawet wymianę mebli. Instalacja elektryczna w budynku była w dramatycznym stanie, często się zapalała i groziła pożarem, a rury gazowe groziły to wybuchem.

Sytuacji nie poprawiały również nieszczelne okna, które od lat nie były wymienianie. Pomieszczenia w mieszkaniu były zagracone i brudne, nikt od dawna nie odświeżał tych wnętrz, przez co atmosfera w pokojach była przytłaczająca.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Nie żyje gwiazda ”Titanica” i ”Powrotu do przyszłości”. Fani są zdruzgotani, odeszła legenda

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Ekipa Katarzyny Dowbor od razu przystąpiła do prac. Ciemne i zagracone wnętrze mieszkania zmieniło się niemal nie do poznania. Pokoje stały się jasne i przestrzenne, wymieniono meble i zadbano o zabezpieczenie budynku pod względem bezpieczeństwa użytkowania.

Zarówno Pani Agnieszka, jak i jej dwie córki - 17-letnia Daria i 14-letnia Weronika - nie kryły wzruszenia na widok swojego odmienionego mieszkania. Choć remont budynku wymagał dużo pracy, katarzyna Dowbor wiedziała, że jej ekipa wspaniale sobie poradzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  2. Przekazano tragiczną wiadomość, nie żyje były piłkarz Korony Kielce. Miał tylko 51 lat
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane
  7. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News