Rodziny są zdruzgotane, Dowbor nie miała wyjścia. Właśnie ujawniono największy sekret "Nasz nowy dom"

Rodziny są zdruzgotane, Dowbor nie miała wyjścia. Właśnie ujawniono największy sekret "Nasz nowy dom" Źródło: YouTube Kocham Polskę

Katarzyna Dowbor oraz ekipa programu "Nasz nowy dom" nieustannie przemierzają Polskę, niosąc pomoc rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. W ostatnim czasie w sieci ukazał się materiał, który zdradził całą prawdę na temat uwielbianego programu telewizyjnego. Rodziny są zrozpaczone sytuacją.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" telewizji Polsat na czele z Katarzyną Dowbor w ostatnim czasie gościła w miejscowości Ślubów w gminie Sońsk, donosi portal tc.ciechanow.pl. Podczas wizyty udało się odnowić dom, który należy do pani Agnieszki, wychowującej samotnie piątkę dzieci. 

Katarzyna Dowbor z ekipą programu "Nasz nowy dom" odwiedziła Ślubów, gdzie wyszła na jaw cała prawda na temat programu

Program pod tytułem "Nasz nowy dom" jest niezmiennie prowadzony przez ulubienicę widzów - Katarzynę Dowbor. W najtrudniejszych wyzwaniach pomaga jej troje architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, a także kierownicy robót Artur Witkowski oraz Wiesław Nowobilski. Dom w Ślubowie był dokładnie 203. obiektem, który udało się wyremontować ekipie programu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nawet pandemia koronawirusa nie była w stanie zatrzymać Katarzyny Dowbor i jej ekipy w pomaganiu poszkodowanym przez los rodzinom. Twórcy musieli jednak nieco zmienić jego formułę w taki sposób, by nie stwarzać zagrożenia ewentualnego zakażenia. Choć wszyscy są szczęśliwi, że ekipa nadal aktywnie działa, rodziny są zrozpaczone niektórymi ze zmian, jakie zostały wprowadzone. 

Pandemia sprawiła, że konieczne było zastosowanie ograniczeń, o których nikt wcześniej nie myślał. Drastyczna zmiana otaczającej nas rzeczywistości wymusiła wprowadzenie dystansu społecznego. Katarzyna Dowbor musiała się zastosować do tych zasad, dlatego np. nie ma możliwości robienia sobie zdjęć z osobami, które pojawiają się przy okazji nagrań. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Jednym z największych zaskoczeń dla rodzin było to, że przy pożegnaniu nie można przytulić prowadzącej. Programowi towarzyszą bardzo duże emocje, zazwyczaj rodziny są bardzo wzruszone, dlatego chętnie okazywały swoją wdzięczność poprzez taki gest. Niestety teraz trzeba dużo bardziej panować nad emocjami, by nie stwarzać zagrożenia. Odcinek dotyczący rodziny ze Ślubowa zostanie wyemitowany pod koniec września lub na początku października.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Absurdalny materiał TVP. Nagle za prowadzącym ukazała się grafika, przez którą wielu widzów oniemiało
  2. Naukowcy o rosyjskiej szczepionce na COVID-19. Niesamowite wiadomości
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Po posiłku pijasz herbatę? Finał może być tragiczny, nie popełniaj błędu milionów

Źródło: TC Ciechanów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News