Ich dziecko zmarło, a później spotkał ich kolejny, ogromny dramat. Katarzyna Dowbor nie mogła dłużej na to patrzeć

Ich dziecko zmarło, a później spotkał ich kolejny, ogromny dramat. Katarzyna Dowbor nie mogła dłużej na to patrzeć Źródło: Screen/Polsat/ipla.tv/"Nasz nowy dom" (odc. 144)

Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy patrząc na opłakany stan domu, a także na życiową tragedię państwa Lidii i Daniela z Muchowa. Prowadząca "Nasz nowy dom" zrobiła coś, co wzruszyło setki tysięcy widzów programu.

Katarzyna Dowbor była niezwykle wzruszona sytuacją rodziny z Muchowa. Historia pani Lidii i pani Daniela nie była obojętna także setkom tysięcy pozostałych internautów. W trakcie programu małżeństwo opowiedziało o swojej życiowej tragedii, a także o ciężkiej chorobie, która ich dotknęła. Katarzyna Dowbor nie mogła patrzeć na to jedynie z założonymi rękami - postanowiła działać.

Katarzyna Dowbor po raz kolejny odmieniła los poszkodowanych. Rok temu zmarło im dziecko. Ojciec, głowa rodziny, jest ciężko chory

Historia rodziny, która uczestniczyła w 144 odc. "Nasz nowy dom" wzrusza. Pan Daniel i pani Lidia wychowują dwójkę dzieci - córki Maję i Wiktorię. Razem mieszkają w domu, którego stan jest wprost opłakany. Potrzeba było mnóstwo pracy, a także wysiłku całej ekipy Katarzyny Dowbor, aby miejsce rodziny z Muchowa zamienić w dom ciepły, przytulny i taki, w którym dzieci miałyby możliwość rozwoju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para w swoim życiu przeszła bardzo wiele. Przykre chwile, które wciąż tkwią w ich pamięci, to m.in. śmierć najstarszego dziecka, którego pogrzeb odbył się niespełna rok temu. Para opowiadała, jak chciała sama uporać się z remontem swojego domu. Małżeństwo zbierało środki na to, ale ostatecznie zdrowie pana Daniela przekreśliło ich wszystkie marzenia. Pan Daniel ciężko zachorował, przez co nie był w stanie nadwyrężać swojego fizycznego zdrowia, czego niewątpliwie wymaga tak gruntowny remont.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Jedyną nadzieją było więc zgłoszenie się do programu "Nasz nowy dom". Kiedy Katarzyna Dowbor zapoznała się z historią rodziny, postanowiła odwiedzić małżeństwo, a następnie po rozmowie z rodziną zgodziła się wziąć udział w metamorfozie ich domu. Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania kogokolwiek. Nowy dom rodziny z Muchowa wygląda wprost rewelacyjnie, a dzieci mają godne warunki do rozwoju i są szczęśliwe.

Fot. screen/Polsat/ipla.tv/"Nasz nowy dom" (odc. 144)

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Super Express

Następny artykuł