Katarzyna Dowbor
instagram.com/joannakoroniewska
Mateusz Wysokiński - 5 Grudnia 2019

Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej

Katarzyna Dowbor została w szczerych słowach oceniona przez Joannę Koroniewska. Gwiazda Polsatu, która jest teściową aktorki znanej z "M jak miłość" kilkukrotnie mówiła o przyjaźni łączącej ją z małżonką swojego słynnego syna. Teraz to Koroniewska postanowiła powiedzieć, co tak naprawdę sądzi o matce Macieja Dowbora.

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska kilkukrotnie podkreślały w mediach, że są wielkimi przyjaciółkami i ich relacja jest o wiele głębsza niż spotkania na rodzinnych uroczystościach. Fani gwiazdy Polsatu mogli za pomocą Instagrama Joanny Koroniewskiej dowiedzieć się, co tak naprawdę aktorka sądzi o swojej teściowej.

Katarzyna Dowbor spotkała się z Joanną Koroniewską. Aktorka nie mogła powstrzymać się przed wpisem na Instagramie

Wpis opisujący relację między Joanną Koroniewską a żoną jej syna powstał przy okazji spotkania na kawie prezenterki z aktorką. Panie spędziły kilka dobrych godzin na rozmowach i wyszły z kawiarni w dobrych humorach.

Rodzina zginęła w domuZnał tę rodzinę. Grzegorz ujawnił kim były ofiary tragedii w SzczyrkuCzytaj dalej

- Maciej Dowbor na delegacji, więc na brunchu spotkałam się z Kobietą przez duże K. Zbieżność nazwisk przypadkowa. Ona - atrakcyjna, On znacznie traci przy bliższym poznaniu. Jej dowcip, poczucie humoru jest nie do podrobienia. On ma więcej dystansu do innych, mniej nie do siebie. A jakie ta kobieta ma serce? On na pewno ma je wytrenowane, a to też w pewnym wieku ma duże znaczenie. Jedno ich łączy - miłość... do mnie rzecz jasna, bo jak można mnie nie kochać? - napisała aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MięsoNiszczą nerki i mogą powodować kamicę. Produkty, których lepiej nie jeśćCzytaj dalej

Dowbor odpisuje na komplementy Koroniewskiej

Katarzyna Dowbor, widząc zdjęcie i przepełnioną komplementami wypowiedź aktorki, zdecydowała się odpowiedzieć żonie swojego syna. Nie mogła jednak ukryć zdziwienia spowodowanego brakiem oznaczenia jej na zdjęciu. To wywołało mały niepokój gwiazdy, ale Koroniewska bardzo szybko jej odpisała.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Dziękuję Kochana Córeczko za spotkanie i komplementy! Tylko, dlaczego mnie nie oznaczyłaś? - zapytała gwiazda Polsatu.

- Aaaa, bo to miała być zagadka - odpisała jej Koroniewska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Miłość5 rzeczy, które zawsze trzeba robić po stosunku płciowym. Na pewno nie miałeś o nich pojęciaCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News