Ależ ona wyrosła! Katarzyna Dowbor pokazała po latach swoją najmłodszą córkę

Ależ ona wyrosła! Katarzyna Dowbor pokazała po latach swoją najmłodszą córkę Źródło: YouTube/PUPILOVE

Katarzyna Dowbor pokazała światu swoją najmłodszą córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, która wygląda równie zachwycająco co jej mama. Obie kobiety pięknie prezentują się na wspólnym zdjęciu.

Katarzyna Dowbor to uwielbiana przez wszystkich prowadząca jednej z najbardziej popularnych produkcji Polsatu "Nasz nowy dom", która wcześniej przez ponad 30 lat była związana z telewizją publiczną. Jako prowadząca programu remontowego sprawdza się świetnie. Widzowie przyznają, że jej udział wpływa bardzo pozytywnie na odbiór. Historie, które opowiada, co tydzień wzruszają. Domy, w których przychodzi mieszkać biednym rodzinom, dzięki niej stają się zdatne do użytku.

W życiu osobistym Dowbor może pochwalić się dwójką dzieci. Pierwszego syna, Macieja urodziła mając 19 lat i będąc w związku z Piotrem Dowborem. Maciej Dowbor tak jak mama, obecnie związany jest z telewizją Polsat. Córkę natomiast urodziła później, kiedy już była z Jerzym Baczyńskim.

Katarzyna Dowbor z córką 

Maria Dowbor-Baczyńska obchodziła niedawno swoje 20 urodziny. Młoda już kobieta zaczyna właśnie swoją przygodę na studiach daleko od rodziców bo w Londynie. W ostatnim czasie matka z córką udzieliły wspólnego wywiadu dla jednej z gazet. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Katarzyna Dowbor opowiadała w nim o macierzyństwie. Bo dwie swoje ciąże traktuje zupełnie inaczej, miały one na nią inny wpływ i nie może ich odbierać w podobny sposób. Będąc w pierwszej ciąży miała niecałe 19 lat, a przy drugiej dobiegała do 40-tki. Podczas pierwszej ciąży musiała pogodzić przyszłe narodziny ze studiami.

- Wiedziałam, że muszę skończyć studia, bo taka była wola moich rodziców i męża naukowca. Zdałam wszystkie egzaminy, obroniłam dyplom w terminie. Czułam jednak, że coś mi umyka - że nie mogę chodzić tak jak moje koleżanki na imprezy, poznawać nowych ludzi. Bo ja po zajęciach wracałam do domu i wpadałam w rutynę: pieluchy, pranie, zupka, gotowanie. Towarzyszył mi lęk, że już nigdy nie będę młoda. Że w wieku 19 lat przeszłam w życiu kilka etapów wyżej i umknęły mi najlepsze lata życia - komentuje Katarzyna Dowbor.

Jeżeli chodzi o drugą ciążę to ma już odmienne wspomnienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty

- Nie rozpaczałam już przecież, że nie pójdę na imprezę albo nie spotkam się z przyjaciółmi. Nie musiałam już odwoływać dyżurów w pracy, bo dziecko się rozchorowało. Etap pogoni za pracą i za przyjemnościami życia miałam odhaczony. Późne macierzyństwo to chyba najwspanialsze, co mi się przytrafiło - opisuje Katarzyna Dowbor.

fot. okładka dwutygodnika Gala

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło : gala 

Następny artykuł