Katarzyna Dowbor w obliczu wielkiego dramatu. Patrzyła jak ledwo wiążą koniec z końcem, a wszystko się wali

Katarzyna Dowbor w obliczu wielkiego dramatu. Patrzyła jak ledwo wiążą koniec z końcem, a wszystko się wali Źródło: YouTube / Wideoportal

Katarzyna Dowbor odwiedza kolejne rodziny. Naszym oczom przedstawi prawdziwą tragedię. Nie będziecie mogli powstrzymać łez, gdy dowiecie się, w jakich warunkach przyszło żyć tej rodzinie.

Katarzyna Dwobor rusza z nowym sezonem swojego programu, w którym znów nie zabraknie dramatów oraz koszmarnych tragedii. Warunki, jakie tym razem zaprezentuje swoim widzom, wyciskają łzy z oczu. To, jak żyła ta rodzina do tej pory, przyprawia o dreszcze. 

Dom, który przyszło jej remontować, znajduje się we wsi Bujały w województwie łódzkim. Należy do mężczyzny samotnie wychowującego trójkę dzieci. Tacie nie jest łatwo utrzymać i dom i dzieci, dlatego powoli ich mieszkanie zaczęło popadać w ruinę. Ledwo wiążą koniec z końcem. Wszyscy razem mieszkają w jednym pokoju, chociaż to zbyt bogate określenie na to pomieszczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tylko jedno pomieszczenie w ich domu nadaje się do zamieszkiwania i jest to kuchnia. Nie mają ogrzewania, więc jedynym sposobem, aby było im chociaż trochę cieplej, jest grzanie kuchenki. W domu nie ma też wody. 

Jak przystało na programy remontowe, na początku została zaprezentowana kompletna ruina, żeby później w pięknym świetle przedstawić nowy dom. Mamy nadzieję, że dzięki Katarzynie Dowbor zobaczymy uśmiechy na dziecięcych twarzach, które zasną dziś spokojnie w swoich własnych łóżkach,a nie w kuchni. 

Program "Nasz nowy dom" gości na ekranach naszych telewizorów już od 2013 roku. Dzięki niemu możemy płakać razem z uczestnikami, żeby pod koniec odcinka patrzeć na ich łzy radości. Nic dziwnego, że program ten ma dużą oglądalność i nieprzerwanie od sześciu lat jest emitowany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Rodziny, którym pomogła Katarzyna Dowbor, mogą wieść spokojne życie, bez martwienia się o to, w jakich warunkach żyją. Miło jest patrzeć jak ubogim, ale zawsze o wielkim sercu ludziom, spada chociaż jeden problem z głowy. Ich życie się odmienia w momencie, gdy zmienia się ich dom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News