Koszmar, odcięta noga. Katarzyna Dowbor postanowiła przerwać piekło nieszczęśnika

Koszmar, odcięta noga. Katarzyna Dowbor postanowiła przerwać piekło nieszczęśnika Źródło: .

Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą dała nadzieję na lepsze życie bardzo wielu osobom. Jedną z nich był pan Wojciech, który od lat zmaga się z niepełnosprawnością. Dziennikarka i prezenterka postanowiła mu pomóc.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom" emitowanego w telewizji Polsat pomogła już bardzo wielu osobom w spełnieniu ich marzeń. Uczestnicy, którzy zwracają się do niej o pomoc, nierzadko mają za sobą bardzo trudne doświadczenia życiowe. Jedną z takich osób był pan Wojciech Durka z Wąsewa. To właśnie do niego przyjechała ekipa telewizji Polsat, aby odnowić jego dom.

Już wkrótce lokum pana Wojciecha będzie nie do poznania. Dla niego remont jest wybawieniem z dramatycznej sytuacji życiowej i materialnej. Mieszkaniec Wąsewa, któremu zdecydowała się pomóc Katarzyna Dowbor, jest osobą niepełnosprawną. Na skutek poważnej choroby musiał poddać się amputacji obu nóg. Mężczyzna od dekady porusza się na wózku inwalidzkim. Jego dom jest bardzo mały i nieprzystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą pomogą przerwać piekło

Pan Wojciech mieszka w domu ze swoją żoną i 4-letnią córką, Anią. Jednak oni sami nie zgłosili się do udziału w programie. List do redakcji Polsatu napisał brat niepełnosprawnego mężczyzny, który nie mógł już dłużej patrzeć na cierpienie członka rodziny. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, wkrótce potem przyjechała ekipa, aby dokonać wstępnych oględzin i wybrać odpowiednie rozwiązania, tydzień później rozpoczęły się prace ekipy remontowej.

- Jesteśmy szczęśliwi, że tak nieoczekiwanie zmienią nam się warunki życia - mówi szczęśliwy mieszkaniec Wąsewa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spektakularny sukces dziennikarki. Pomogła w piękny sposób

W czasie remontu rodzina zamieszkała w hotelu. Już wkrótce Katarzyna Dowbor zabierze ich do odnowionego domu. Będzie on w pełni przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Projektanci zadbali, aby pokrzywdzony przez życie mężczyzna mógł żyć w bardziej komfortowych warunkach niż do tej pory.

Remont starego domu potrwa zaledwie 6 dni. W Wąsewie trwa prawdziwa rewolucja. Efekty z pewnością będą spektakularne. Ekipa programu "Nasz nowy dom" ma niespełna tydzień, aby dokonać cudu. Jednak - jak już wielokrotnie można było się przekonać - dla Katarzyny Dowbor nie ma rzeczy niemożliwych. Cała rodzina z pewnością odczuła ogromną ulgę i radość, gdy ujrzała efekt prac ekipy. Dla nich to z pewnością najpiękniejszy prezent.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Kobieta usłyszała dziwne odgłosy z kanału deszczowego. Dokonała niepojętego odkrycia
  4. Alicja Bachleda-Curuś zawstydziła samą Jaworowicz. Tak poplątała nogi, że wielu dostanie oczopląsu
  5. 27 lat po zabójstwie męża odkryto straszną prawdę nt. jego żony. Już myślała, że nigdy się nie wyda
  6. Gra pijaka na złomowisku w "Kiepskich". Aktor ma piękną żonę, trzy córki i przeszłość, o której ciężko zapomnieć  
     

źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News