Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!

Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię! Źródło: instagram/katarzyna_dowbor_official/

Katarzyna Dowbor niewiele publikuje w sieci swoich rodzinnych zdjęć, jednak gdy już to robi, ujmuje za serca wszystkich. Tym razem nie było inaczej, bowiem dziennikarka zamieściła fotkę, do której zapozowała razem z przepiękną córką.

Katarzyna Dowbor już w kilku wywiadach przyznawała, że jest niezmiernie dumna ze swoich dzieci. Niejednokrotnie opowiadała również, że to właśnie narodziny córki zupełnie odmieniły jej życie i to na lepsze. Nic zatem dziwnego, że 60-latka postanowiła pochwalić się nią w końcu w mediach społecznościowych. Internauci są wprost zachwyceni takim widokiem, pociecha gwiazdy bowiem jest naprawdę piękna - wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię. 

Katarzyna Dowbor chwali się córką 

Dziennikarka urodziła swoją córkę Marysię w 1999 roku. Do tej pory niezbyt często pokazywała ją w mediach społecznościowych, jednak coś sprawiło, że postanowiła to zmienić. Na Instagramie Dowbor pojawiła się ich urocza fotografia. Widzimy, jak 20-latka czule obejmuje swoją mamę i całuje ją w policzek, przez co 60-latka wprost nie może powstrzymać się od uśmiechu. 

- Buziak od córki! Życzę Wam cudownego dnia! - napisała w opisie do zdjęcia. 

Dzięki opublikowanej fotografii możemy przekonać się, że Marysia jest naprawdę piękną, młodą kobietą. Od razu można dostrzec podobieństwo między nią a mamą, nic zatem dziwnego, że zebrała całe mnóstwo komplementów pod swoim adresem. 

- Bardzo ładną ma Pani córkę - wyznaje jedna z internautek. 

- Ślicznie wyglądacie pani Kasiu - dodaje kolejna. 

- Ale ten czas leci, pamiętam jak Pani ją urodziła - wspomina jeszcze inna. 

- Piękne kobietki - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama jest dla niej wzorem 

Marysia mimo swojego młodego wieku i unikania mediów społecznościowych, miała już kilka okazji do tego, by udzielić wywiadów, zwykle dotyczących jej sławnej rodzicielki. Za każdy razem wyjątkowo ciepło wypowiadała się na temat wszystkich swoich bliskich, a w szczególności mamy. Okazuje się, że prowadząca program "Nasz nowy dom" jest dla niej prawdziwym wzorem do naśladowania. 

- Tata pokazuje mi, że życia nie wolno przespać, że cały czas trzeba być w ruchu, rozwijać się. Dzięki mamie zauważam, jak wiele rzeczy można zrobić. Mama jest nieprawdopodobnie aktywna, powtarza, że jeżeli tylko ma się jakiś pomysł, to trzeba w niego wierzyć i działać. Oboje wpoili mi taką uważność i wrażliwość na drugiego człowieka i wszystkie istoty żyjące - mówiła wówczas dziewczyna.  

instagram/katarzyna_dowbor_official/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  4. Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Fani nie wiedzą, co się stało
  5. Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!
  6. TVN informuje o najgłupszej śmierci świata. Przyprawia o mdłości, co 34-latek połknął przed zgonem

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News