Katarzyna Dowbor, trauma synowej
instagram.com joannakoroniewska
Weronika Wasiak - 4 Maja 2020

Synowa Katarzyny Dowbor przeżyła prawdziwą traumę. Po latach przerwała milczenie

Katarzyna Dowbor wielokrotnie już udowodniła, że jest mamą na medal, a świetny kontakt ma nie tylko z synem, ale również synową. Dziennikarka stara się być dla nich oparciem w wszystkich trudnych sytuacjach oraz pomagać przy wychowaniu dzieci. Nigdy nie mówi jednak o ich osobistych problemach. Więcej o nieprzyjemnych doświadczeniach życiowych postanowiła dość niespodziewanie opowiedzieć sama Joanna Koroniewska.

Katarzyna Dowbor, gdy tylko ma ku temu okazję, ciepło wypowiada się o swoich najbliższych, a na Instagramie ochoczo pokazuje wspólne fotki, w szczególności z synem Maciejem oraz jego żoną. Co więcej, gwiazda Polsatu zdaje się zastępować ważną dla Koroniewskiej osobę, której niestety zabrakło w jej życiu. W czasie wywiadu dla "Dzień Dobry TVN" była gwiazda "M jak miłość" szczerze opowiedziała o ogromnej traumie, jaka przeżyła.

Wiadomości, tragediaWszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne wiadomości obiegły mediaCzytaj dalej

Koroniewska o traumatycznym przeżyciu. Katarzyna Dowbor wypełniła jej pustkę?

Niewielu fanów aktorki zdaje sobie sprawę z dramatu, jaki spotkał ją lata temu. Gdy miała zaledwie 22 lata straciła ukochaną mamę, z czym trudno jej było się pogodzić. Więcej o traumatycznym przeżyciu zdecydowała się opowiedzieć w programie "Dzień Dobry TVN". Przyznała, że o wielu rzeczach wciąż nie jest gotowa powiedzieć. Nie ulega wątpliwościom, że po tej stracie "drugą mamą" stała się dla niej teściowa, Katarzyna Dowbor, która po ślubie z Maciejem obdarzyła ją wielką miłością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska obawia się o rodzinę. Nagle jej życie bardzo się zmieniło, smutne informacjeCzytaj dalej

- Ja o wielu rzeczach w swoim życiu nie mówiłam. Pewnie nadejdzie taki moment, że powiem... Miałam bardzo trudne sytuacje w moim życiu. Nie tylko związane ze śmiercią mojej mamy, ale wiele traumatycznych rzeczy w życiu przeżyłam i nieważne, jak bardzo ciężko mi było, wiedziałam, że inni mają jeszcze gorzej. Wtedy tłumaczyłam sobie, że nie mogę się poddać, bo co mają powiedzieć ci, którzy kompletnie nie mają wyjścia. I myślę, że to jest najważniejsze. Rodzina to jest absolutna siła - mówiła w "Dzień Dobry TVN" cytowana przez Radio Zet Joanna Koroniewska.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Aktorka wyznała również, że największym oparciem w życiu jest dla niej rodzina. Dodała również, że w tym trudnych dla wszystkich chwilach spędzanie czasu z najbliższymi jest dla niej bardzo ważne.

- Nie ma nic ważniejszego w życiu, niż to, żeby moja rodzina była zdrowa i żebyśmy w miarę przeszli tę ciężką sytuację jako jedność - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży
  4. Od dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorów
  5. Łukasz Szumowski wypowiedział się ws. kosmetyczek i fryzjerów. Wszystko jest już jasne
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News