Właśnie przekazano informacje o śmierci. Katarzyna Dowbor zrobiła co mogła, smutna wiadomość wprost z Polsatu

Właśnie przekazano informacje o śmierci. Katarzyna Dowbor zrobiła co mogła, smutna wiadomość wprost z Polsatu Źródło: pixabay _Alicja_

Katarzyna Dowbor z programem "Nasz nowy dom" pojawiła się w jej mieszkaniu. Niestety stacja Polsat przekazała, że uczestniczka popularnego programu nie żyje. Właśnie przekazano wiadomości o śmierci kobiety.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu Polsat "Nasz nowy dom" odwiedza potrzebujących mieszkańców Polski, który żyją w fatalnych warunkach. Dziś stacja Polsat przekazała smutne wiadomości, w których poinformowała, że jedna z uczestniczek programu nie żyje, kobieta zmarła przed emisją odcinka. 

Katarzyna Dowbor wraz ze stacją Polsat pojawiła się, by jej pomóc 

Pani Irena Młyńska-Cuch pochodziła z Warszawy, gdzie pracowała, jak lekarka w Przychodni lekarskiej. Po przejściu dwóch udarów i zawału serca, kobieta zaczęła poruszać się na wózku inwalidzkim. Kobieta zgłosiła się do programu telewizji Polsat "Nasz nowy dom", by ekipa i Katarzyna Dowbor pomogli jej odnowić dom i przede wszystkim przystosować go do potrzeb osoby poruszającej się na wózku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś stacja Polsat przekazała, że Irena Młyńska-Cuch nie żyje. Kobieta, u której pojawiła się ekipa programu "Nasz nowy dom" zmarła kilka tygodni po remoncie. 

"Nasz nowy dom" i Katarzyna Dowbor wyremontowali jej mieszkanie 

Pani Irena osierociła jedną córkę, Annę, która mieszkała z nią w mieszkaniu wraz z dwojgiem wnucząt. Mąż pani Ireny zmarł, kiedy ich córka miała zaledwie dwa lata. Od tego czasu kobieta samotnie zajmowała się wychowaniem Ani. 

- Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki. Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym - powiedziała córka zmarłej kobiety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sejm właśnie ustalił specustawę funduszową. Wszystkich będą obowiązywać nowe przepisy

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Katarzyna Dowbor, która pojawiła się w mieszkaniu uczestniczki, miała wiele pracy przed sobą, by dostosować mieszkanie do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Smutne wieści od rodziny Martyniuków. Niestety, przy stole zabraknie mamy Zenka
  4. Marta Kaczyńska podczas kwarantanny pokazała bardzo dwuznaczne zdjęcie. Będzie afera?
  5. Teraz Achuan wprowadza zmiany w funkcjonowaniu. Piękny gest, ani Lidl ani Biedronka nie wpadli na podobny pomysł
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News