Ciężka choroba wywołała łzy rozpaczy. Telewidzowie zamarli, Katarzyna Dowbor nie miała wyjścia

Ciężka choroba wywołała łzy rozpaczy. Telewidzowie zamarli, Katarzyna Dowbor nie miała wyjścia Źródło: TRICOLORS/East News

Jesienią Katarzyna Dowbor po raz kolejny wyruszy z ekipą programu "Nasz Nowy Dom" w trasę, by nieść pomoc rodzinom, które żyją w ciężkich warunkach, a los wyjątkowo ich nie oszczędzał. Jedna z nich przyciągnęła wyjątkową uwagę. Ciężka choroba doprowadziła do łez wiele osób, a telewidzowie dosłownie zamarli.

Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" oraz Katarzyna Dowbor na czele jesienią już po raz 15. ruszy w trasę po całej Polsce, by nieś pomoc poszkodowanym rodzinom. Pojawią się między innymi w okolicach Nowego Sącza, Kujaw, Kaszub, Jaworzna czy województwa świętokrzyskiego. W każdym z tych miejsc czeka ich czas pełen emocji.

Katarzyna Dowbor nie miała innego wyjścia, telewidzowie zamarli

- Praca w czasie pandemii była trudna, wiedzieliśmy, że są rodziny, którym musimy pomóc. Wejście na plan było utrudnione, ale widzieliśmy, że nie możemy się poddać - opowiadała Martyna Kupczyk, architekt pracująca przy programie w rozmowie z Polsat News. Przekonywała, że remonty rzeczywiście trwają 5 dni, co jest wykonalne dzięki odpowiedniej logistyce oraz współpracy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pierwszy odcinek nowej serii rusza już dziś, 2 września o godz. 20.05 na Polsacie. Będziemy w nim mieli okazję poznać wzruszającą historię rodziny, która przeszła przez wiele trudnych chwil. Bohaterką odcinka będzie pani Maria, która samotnie wychowuje dwie nastoletnie córki. Ich ojciec nadużywał alkoholu, przez co niejednokrotnie w ich domu pojawiała się policja. 

Pani Maria wiedziała, że nie może dłużej tak żyć, dlatego zdecydowała się na rozwód. W jego trakcie niestety na jaw wyszło, że jedna z córek bardzo ciężko zachorowała. Dziewczynka zmaga się z ostrą białaczką. Obecnie rodzina zamieszkuje lokal komunalny, który musi niedługo opuścić. Mama bohaterki chce podarować jej dom, jednak jest on w tragicznym stanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Władze Wuhan biją na alarm. Sytuacja z początku pandemii się powtarza

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

Dziurawe ściany oraz podłogi, brak ogrzewania, toalet - to tylko część problemów, które stoją na drodze ku spokojnemu i bezpiecznemu życiu w tym miejscu. Ekipa programu na czele z Katarzyną Dowbor ma w ciągu pięciu dni zamienić koszmarny dom w godne zamieszkania i przede wszystkim bezpieczne miejsce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kochano go za ”Klan”, ”Plebanię”, ”Ojca Mateusza” i inne hity TVP. Właśnie dowiedzieliśmy się o jego śmierci
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Popularna aktorka znana z "Tańca z gwiazdami" przekazała fatalne wieści. Jest zbulwersowana

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News