Bardzo smutna wiadomość o Katarzynie Dowbor. Właśnie napłynęło oficjalne potwierdzenie

Bardzo smutna wiadomość o Katarzynie Dowbor. Właśnie napłynęło oficjalne potwierdzenie Źródło: YouTube - eOstroleka

Ostatnie informacje, które Katarzyna Dowbor przekazała za pośrednictwem swojego Instagrama, mogą mocno zaniepokoić fanów dziennikarki. Mało kto podejrzewał, że dojdzie do czegoś takiego. Jakie wieści przekazała swoim fanom gwiazda programu "Nasz nowy dom"?

Katarzyna Dowbor jest jedną z tych gwiazd, która cieszy się ogromną popularnością i poszanowaniem społeczeństwa. Okazuje się, że niektórzy mogą starać się to wykorzystać w niecnych zamiarach. Dziennikarka nie mogła pozostawić tego bez komentarza.

Katarzyna Dowbor nie mogła tego zignorować

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, jaki pilny apel do wszystkich Polaków wystosowała Katarzyna Dowbor. Nie minęło wiele czasu i dziennikarka ponownie wydała ważne oświadczenie. Tym razem fani gwiazdy mogą być zaniepokojeni. Ciężko uwierzyć w to, do czego doszło.

Katarzyna Dowbor często dzieli się swoim życiem za pośrednictwem Instagrama. Zazwyczaj fani dziennikarki mogą zobaczyć na jej profilu zdjęcia, które przepełnione są optymizmem i radością. Ostatnio wśród nich zagościł wyjątkowo przejmujący wpis gwiazdy programu "Nasz nowy dom". Jaką kwestię poruszyła Katarzyna Dowbor?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wizerunek dziennikarki został wykorzystany bez jej zgody

- W Internecie pojawiły się reklamy produktu Germitox na pozbycie się pasożytów z organizmu. W tych reklamach bezprawnie wykorzystano mój wizerunek i nazwisko. Nigdy nie reklamowałam żadnego produktu na pasożyty i nie udzieliłam żadnego wywiadu na ten temat! Przestrzegam Was przed kupowaniem preparatów niewiadomego pochodzenia. Mogą być niebezpieczne dla Waszego zdrowia. A wobec oszustów wyciągnę konsekwencje prawne - napisała na swoim Instagramie przejęta Katarzyna Dowbor.

Bez wątpienia jest to sytuacja, która wymaga szybkiej interwencji. W związku z tym Katarzyna Dowbor niemal natychmiast poinformowała swoich fanów o tym, że jej wizerunek został wykorzystany bezprawnie. Jak donosi portal Fakt24, podobnych incydentów doświadczyły wcześniej Ewa Drzyzga, Martyna Wojciechowska oraz Anna Mucha. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła druzgocząca wiadomość o nagłej śmierci. Nie żyje syn polityka, cały kraj w żałobie. Przykre informacje ze Stanów Zjednoczonych

2. Na weselu puścili hity disco polo. Warszawiance puściły nerwy, żenująca reakcja kobiety, nie wytrzymała

- Ludzie do mnie pisali, czy warto sięgnąć po to, co reklamuje. To bezwzględne oszustwo i naciąganie ludzi na pieniądze. I mam nadzieję, że nie będą kupować niesprawdzonych rzeczy. Chciałam znaleźć dystrybutora czy producenta tego środka, ale nie udało się, bo ktoś taki nie istnieje. Za dużo mam do stracenia, za dużo lat pracowałam na swoją twarz, żebym teraz przez reklamowanie produktu niewiadomego pochodzenia ją straciła. Nie daj Boże coś się zdarzy, że ktoś się zatruje, to co, ja będę za to odpowiedzialna? - powiedziała Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Fakt24.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drętwienie rąk i nóg może ostrzegać o poważnej chorobie. Lepiej zwrócić na nie uwagę
  2. Poprosili weterynarza o uśpienie agresywnej suczki. Kiedy lekarz zbadał psa, odkrył prawdę
  3. Anna Dymna ujawniła prawdę o "Janosiku". Widzowie się nie zorientowali
  4. Tragedia w polskiej miejscowości. Mama i trójka dzieci umierali godzinami, zapadła decyzja w sprawie ich oprawcy
  5. Przełom w sprawie tajemniczego zaginięcia Madeleine McCann. Po 13 latach w końcu poznamy prawdę?
  6. Media obiegły smutne wiadomości. Nie żyje uwielbiana aktorka, rozbawiała wszystkich w kultowych już produkcjach
  7. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News