Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska
Instagram.com katarzyna_dowbor_official
Monika Majko - 1 Maja 2020

Wielka tragedia rodzinna, po niej przyszła śmierć. Synowa Katarzyny Dowbor bardzo cierpiała

Katarzyna Dowbor świetnie dogaduje się ze swoją synową, Joanną Koroniewską. Aktorka nie ukrywa, że łączy je szczególna więź, a wsparcie mamy swojego ukochanego jest dla niej bardzo ważne. Gwiazda ma za sobą niezwykle trudne przeżycia, w niedawnym wywiadzie gwiazda serialu "M jak miłość" zdecydowała się na szczere wyznanie i opowiedziała o rodzinnej tragedii.

Katarzyna Dowbor bardzo wspiera swoją synową, Joannę Koroniewską, a aktorka docenia ich szczególną więź. Gwiazda serialu "M jak miłość" w jednym z najnowszych wywiadów przyznała, że ma za sobą ogromną rodzinną tragedię. Trudne doświadczenia z młodości do dziś mają wpływ na jej życie.

Katarzyna Dowbor wspiera synową, z Joanną Koroniewską łączy ją wyjątkowa więź

Joanna Koroniewska poślubiła Macieja Dowbora w 2014 roku. Małżeństwo wychowuje dwie córki: Janinę i Helenę. Katarzyna Dowbor bardzo kocha swoje wnuczki oraz niezwykle ceni swoją synową. Dziennikarkę i aktorkę łączy szczególna relacja, panie darzą siebie ogromną sympatią i wsparciem.

mama kacperka powiedziałaWiemy, co partner mamy Kacperka powiedział jej przed zaginięciem. Włos jeży się na głowieCzytaj dalej

Dla Joanny Koroniewskiej wsparcie teściowej jest szczególnie ważne. Sama straciła ukochaną mamę, kiedy miała 22 lata. Kobieta przegrała walkę z choroba nowotworową, dla młodej aktorki to był ogromny cios.

– Mam rodzinę. Cudowną rodzinę. Kiedyś byłam sama. Kiedy umarła moja mama: jedyna i najbliższa mi osoba, wyrwano mi serce, które już nigdy się nie zrosło – wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Katarzyna Dowbor jest dla Joanny Koroniewskiej dużym oparciem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Mama była dla aktorki najważniejszą osobą, ojciec kobiety odszedł od rodziny, kiedy miała 2 lata i przeprowadził się do Niemiec. Joanna Koroniewska nie utrzymuje z nim kontaktu, mężczyzna nigdy nie poznał również wnuków. O rodzinie i trudnych doświadczeniach aktorka opowiedziała niedawno w programie "Dzień dobry TVN".

– Miałam bardzo ciężkie sytuacje w moim życiu. Nie tylko związane ze śmiercią mojej mamy, ale wiele traumatycznych rzeczy w życiu przeżyłam i nieważne, jak bardzo ciężko mi było wiedziałam, że inni mają jeszcze gorzej. Wtedy tłumaczyłam sobie, że nie mogę się poddać, bo co mają powiedzieć ci, którzy kompletnie nie mają wyjścia. I myślę, że to jest najważniejsze. Rodzina to jest absolutna siła – przyznała Joanna Koroniewska.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie spodziewał, ciało leżało na pobliskim polu. Natychmiast wezwano helikopter i wszystkie służby ratunkowe

2. Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia? Niepokojące szczegóły na najnowszych zdjęciach

Dzisiaj najważniejszą wartością w jej życiu jest właśnie rodzina. Aktualny czas kwarantanny stanowi dla jej bliskich dobry moment, by na nowo docenić swoja obecność. Wspólnie spędzają czas w domu na przeróżnych aktywnościach, które pokazują fanom za pomocą mediów społecznościowych.

– Nie ma nic ważniejszego w życiu, niż to, żeby moja rodzina była zdrowa i żebyśmy w miarę przeszli tę ciężką sytuację jako jedność. Ja o wielu rzeczach w swoim życiu nie mówiłam. Pewnie nadejdzie taki moment, że powiem – powiedziała Joanna Koroniewska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Otwarcie przedszkoli i żłobków. Znamy wytyczne GIS, nic już nie będzie jak dawniej
  2. Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)
  3. Niespodziewane rozporządzenie Łukasza Szumowskiego. Wiele rodzin będzie mieć łzy w oczach
  4. Media podały najsmutniejsze informacje. Nie żyje Piotr Nowak
  5. Rutkowski wyznaczył astronomiczną nagrodę dla osoby, która pomoże odnaleźć Kacperka
  6. Maciej Nowak przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wyjątkowy Polak, twórca Paprykarza Szczecińskiego

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News