Katarzyna Cichopek przeżywa dramat. Nie może sobie z tym poradzić

Katarzyna Cichopek przeżywa dramat. Nie może sobie z tym poradzić

Jeszcze nie tak dawno, Katarzyna Cichopek była dosłownie "maskotką" polskiego show-biznesu. Niestety, nie zawsze może być tak dobrze. Teraz młoda aktorka przeżywa dramat, z którym nie może sobie poradzić.

Chodzi o paskudny hejt, jakiego padła ofiarą. Katarzyna Cichopek jest świetnym przykładem na to, jak należy sobie radzić z okrucieństwem anonimowych internautów, którzy często pozwalają sobie na zdecydowanie zbyt dużo. Na swój profil na Instagramie aktorka wstawiła zdjęcie, na którym konsumuje olbrzymią zapiekankę. Wiele osób odebrało to jako oznakę dystansu do siebie, który zawsze jest plusem, ale nie wszyscy. Inni woleli brutalnie zaatakować żonę Marcina Hakiela.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez

Katarzyna Cichopek walczy z paskudnym hejtem

Żebyś poroniła, s***! – komentowali użytkownicy Instagrama. Żeby twój bachor urodził się martwy! – padły i takie słowa. Te słowa bez wątpienia przechodzą ludzkie pojęcie. Wszyscy w napięciu czekali na odpowiedź ze strony gwiazdy, lecz ta postanowiła nie komentować tych okropnych słów. Zamieściła jedynie screen obrzydliwego hejtu na swoim InstaStory, żeby każdy mógł zobaczyć, jaki przeżywa dramat. Brak komentarza ze strony aktorki wielu odbiera jako dowód na jej bezsilność w tej walce. Nie do końca wiadomo, skąd hejter wziął pomysł na akurat taki komentarz. Aktorka aktualnie wcale nie jest w ciąży. Być może ktoś chciał złożyć jej "życzenia" na przyszłość. Prawdopodobne jest też, że agresywnemu internaucie chodziło w komentarzu o postać graną przez Cichopek w najbardziej znanym serialu TVP2 - "M jak Miłość". Mowa o Kindze Zduńskiej z serialu „M jak Miłość”, która zaszła w filmie trzecią ciążę. Komuś najwyraźniej fikcja myli się z rzeczywistością. Mamy nadzieję, że aktorka ze wsparciem męża jakoś sobie z tymi złośliwościami poradzi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski ZNISZCZONY! To będzie koniec jego kariery?
  2. Oszukał całą Polskę! NAJSŁYNNIEJSZY gwiazdor w historii TVN wykiwał wszystkich
  3. Kontrowersyjna przeszłość największej gwiazdy RMF. Mało kto już o tym pamięta
  4. Drogówka zatrzymała lekarza. Przerażony zaczął ujawniać fakty ws. Stachowiaka
  5. Fani łapią się za głowy. To jest niewiarygodne, z kim jest spokrewniony Michał Szpak
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News