Wielka bolączka Katarzyny Cichopek. "Aż ściska mnie w sercu"

Wielka bolączka Katarzyny Cichopek. "Aż ściska mnie w sercu" Źródło: Fot. YouTube/Plejada

Katarzyna Cichopek od lat należy do grona najbardziej znanych polskich aktorek. Wielu widzów było zaskoczonych, kiedy gwiazda w bardzo szczery sposób opowiedziała mediom o swojej bolączce. Artystka przyznała, że "aż ściska ją w sercu".

Katarzyna Cichopek znana jest szerokiej publiczności głównie dzięki swojej roli w popularnym serialu "M jak miłość". Dołączyła bowiem do obsady produkcji już na samym początku jej tworzenia. Sławę oraz szczęście w życiu prywatnym przyniósł gwieździe także udział w "Tańcu z gwiazdami", na planie którego poznała swojego męża.

Katarzyna Cichopek opowiedziała szczerze o swej ogromnej bolączce

Artystka kojarzona jest jednak nie tylko z ambitnymi poczynaniami w świecie show-biznesu, ale także ogromnym zaangażowaniem w akcje charytatywne i społeczne. Nie od dziś Cichopek stara się wykorzystywać sławę w dobrym, szczytnym celu i nakłaniać fanów do życia w zdrowszy, bardziej ekologiczny sposób. Tym razem, w rozmowie z dziennikarzem Plejady, aktorka zdecydowała się stanowczo opowiedzieć o walce z zaśmiecaniem środowiska naturalnego plastikowymi odpadami. Gwiazda "M jak miłość" ewidentnie podchodzi do tego zagadnienia w bardzo emocjonalny sposób. - Problem jest bardzo duży, globalny w związku z tym plastikiem i wywozem śmieci... Popieram wszelkie akcje prośrodowiskowe, bo uwielbiam naturę - stwierdziła w bezpośredni sposób Katarzyna Cichopek dla Plejady. - Ściska mnie w sercu, gdy widzę, co się dzieje z naszą planetą... - dodała także wyraźnie poruszona problemem, który rzeczywiście z roku na rok robi się coraz poważniejszy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak internauci zareagowali na wyznanie Cichopek o zagadnieniu, które "aż ściska ją w sercu"?

Fani zgodnie pochwalili postawę Cichopek oraz jej próby nagłośnienia krytycznej dla środowiska naturalnego kwestii. Jak zaznaczali w licznych komentarzach na portalach plotkarskich oraz społecznościowych, gwiazda powinna wykorzystywać swoją sławę i rozgłos do stanowczego mówienia o podobnych problemach, gdyż ma moc docierania do tysięcy Polaków oraz przekonywania ich do swych racji. Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek nie jest jedyną artystką, która włączyła się w walkę z zaśmiecaniem środowiska plastikowymi odpadami. Przyznać trzeba także, iż świadomość mieszkańców naszego kraju w tym temacie zdecydowanie rośnie. Udowodniła to sprawa Martyny Wojciechowskiej, która jakiś czas temu została stanowczo skrytykowana przez swych sympatyków za używanie niezwykle długo rozkładających się plastikowych butelek. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  3. Jeszcze się nie zaczęło a już skandal. Justyna Żyła stroi fochy w Tańcu z gwiazdami
  4. Potworny wypadek gwiazdy TVP Info. Śmierć zajrzała jej prosto w oczy
  5. Dzisiaj wieczorem miliony widzów włączą TVN. Telewizja przygotowała wielki hit
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Plejada Następny artykuł