Katarzyna Cichopek wszystko potwierdziła
instagram.com katarzynacichopek
Weronika Wasiak - 28 Września 2020

Wszyscy się spodziewali. Katarzyna Cichopek właśnie potwierdziła

Katarzyna Cichopek w końcu wszystko potwierdziła. Choć fani od dawna się tego spodziewali, niecierpliwie czekali na komentarz ze strony aktorki. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości.

Katarzyna Cichopek od kilku lat pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu może nawiązać jeszcze bliższą relację z sympatykami. Na Instagramie dzieli się najciekawszymi epizodami z życia, fotkami z ukochanym mężem, a niekiedy również z dziećmi. Choć gwiazda nie zawsze wprost mówi o niektórych rzeczach, na podstawie bacznej obserwacji fani sami dochodzą do wielu wniosków. Od jakiegoś czasu coraz żywiej poruszali pewną kwestię, czekając na reakcję samej Kasi. W końcu się doczekali.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Katarzyna Cichopek potwierdziła

Kasia i Marcin poznali się w "Tańcu z gwiazdami" i od razu między nimi zaiskrzyło. Szybko stali się nierozłączni, a tancerz postanowił się oświadczyć. Aktorka powiedziała 'tak", a nieco później oboje powiedzieli sakramentalne "tak" przy ołtarzu. W wrześniu tego roku minęło 12 lat, odkąd stanęli na ślubnym kobiercu. W międzyczasie doczekali się również dwóch pociech. Oboje spełniają się w pracy i w rodzicielstwie, stale działając na pełnych obrotach, a mimo to, jak wynika, z licznych relacji Kasi na Instagramie, udaje im się znaleźć chwile tylko dla siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Ich małżeństwo budzi ogromne zainteresowanie mediów, przede wszystkim dlatego, że ilekroć pojawiają się gdzieś razem, zdają się tworzyć doskonałą parę. Mimo to obserwatorzy od pewnego czasu zastanawiali się, czy cała sielanka nie jest tylko na pokaz. Najwierniejsi fani z kolei zdawali się nie mieć żadnych wątpliwości, że Kasia i Marcin to po prostu perfekcyjne małżeństwo, a oni z roku na rok są w sobie coraz bardziej zakochani.

W wywiadzie dla Pomponika Cichopek przyznała, że choć, jak w każdym małżeństwie, zdarzają się między nimi spory, potrafią szybko dojść do porozumienia. Aktorka nie ma wątpliwości, że to dzięki temu, że są nie tylko małżonkami, ale też przyjaciółmi.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

- Przede wszystkim my się przyjaźnimy, lubimy się i swoje towarzystwo. Oczywiście zdarzają się też trudne momenty i emocje czasem biorą górę, ale my ze sobą po prostu rozmawiamy. Czasem ja mam gorsze chwile i wtedy Marcin mnie wspiera. Czasem on ma pod górkę i wtedy jest odwrotnie. Wyznajemy te same wartości, wzięliśmy ślub po to, żeby stworzyć silną rodzinę, w której każdy może liczyć na wsparcie - mówiła dla Pomponika Katarzyna Cichopek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Przez 7 dni jadła kapuśniak, gdy stanęła na wagę, nie mogła uwierzyć. Piorunujące efekty, od razu wbiła się w ulubioną sukienkę

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News