Widzowie nie dowierzali, wszystko w programie na żywo. Poszło o zdradę małżeńską, Katarzyna Cichopek postawiła sprawę jasno

Widzowie nie dowierzali, wszystko w programie na żywo. Poszło o zdradę małżeńską, Katarzyna Cichopek postawiła sprawę jasno Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl

Katarzyna Cichopek w wielkim stylu powróciła do telewizji. Nie spełnia się już w roli aktorki, jednak widzowie nie mogą narzekać na brak emocji związanych z jej występami. Stawiając się na planach zdjęciowych, aktorka zapewne przywykła do tego, że każdą scenę można powtórzyć, jednak w nowej pracy nie może liczyć na takie udogodnienia. Widzowie słysząc słowa na temat zdrady jakie padły z jej ust mogli być w szoku. Fakt, że ktokolwiek może tak uważać jest zaskakujący.

Katarzyna Cichopek sławę zyskała swoimi występami w "M jak miłość". Później gwiazda spróbowała swoich sił na parkiecie tanecznym i to właśnie program "Taniec z gwiazdami" okazał się dla jej dalszych losów wyjątkowo znaczący. Niestety wydaje się, że dobra passa aktorki powoli znika. Widzowie nie byli zadowoleni z tego co usłyszeli.

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą "Pytania na śniadanie". Fani są podzieli czy to dobra decyzja

Katarzyna Cichopek od momentu, gdy potwierdziła, iż rozpoczyna się nowy etap jej kariery znów trafiła na usta wszystkich. Marcin Hakiel wraz z żoną poza dzieleniem obowiązków domowych, prowadzą również wspólnie szkołę tańca. Od jakiegoś czasu aktorka ma zapewne mniej czasu na pomaganie w prowadzeniu rodzinnego biznesu.

Niespodziewanie ogłoszono, iż wraz z Maciejem Kurzajewskim będzie budzić Polaków w "Pytaniu na śniadanie". Nie wszyscy byli zadowoleni z tej decyzji i po tym co na temat zdrad wyznała Katarzyna Cichopek, okazać się mogło, że to właśnie sceptycznie nastawione do niej osoby mogły mieć rację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zapytano ekspertów o ich wiedzę na temat powodów zdrad

W studio TVP pojawili się eksperci znający temat zdrad od podszewki. Na kanapie "Pytania na śniadanie" zasiadła seksuolog oraz prywatna detektyw. Obie panie zwracają uwagę na to, że przeważnie nie jest zaspokajana potrzeba bliskość. Wiele par boryka się z tym problemem tuż po pojawieniu się na świecie pierwszego potomka.

- Kobiety po narodzeniu dziecka oddalają się od mężczyzn, całą swoją uwagę kierują na potomstwo. Mężczyzna swoją robotę zakończył na etapie spłodzenia malucha i czuje się niepotrzebny - powiedziała w komentarzu do wypowiedzi ekspertek Katarzyna Cichopek. To co jednak dodała tuż potem wbiło wszystkich w fotel.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki

To niewiarygodne, że ktokolwiek może powielać jeszcze takie treści

Osoby publiczne, czyli m.in. Katarzyna Cichopek, powinny wiedzieć, że są odpowiedzialne za to co dociera do odbiorców. Nie każdy żart, który rozbawi znajomych, powinien pojawiać się w przestrzeni publicznej, gdyż nie wszyscy potraktują go jak żart. Katarzyna Cichopek zdecydowanie o tym zapomniała.

- Stare powiedzenie mówi, że jak nie zjesz obiadu w domu, to zjesz obiad na mieście, więc trzeba dbać! - powiedziała aktorka w programie na żywo. Osoby walczące o to, by uświadomić społeczeństwu, iż obowiązek gotowania nie jest przypisany do płci na pewno nie będą zadowolone ze słów aktorki. Mamy nadzieję, że Marcin Hakiel nie podziela tego poglądu i sam często karmi swoją żonę oraz dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazany
  2. Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeń
  3. Wszyscy trzymali kciuki, Tomasz Stockinger właśnie oświadczył. Nie mógł dłużej ukrywać prawdy
  4. Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?
  5. Tragiczne informacje o śmierci aktorki obiegły media. Ciało znaleziono w domu, miała dopiero 36 lat
  6. Tylko łyżka, nie mniej ni więcej i wyjdą najlepsze pod słońcem kotlety mielone

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News