Katarzyna Cichopek
Jan Bielecki East News
Irmina Jach - 16 Września 2020

Katarzyna Cichopek zachęca dzieci do jednej rzeczy. Wielu rodziców jest oburzonych

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na jej profilu regularnie pojawiają się liczne zdjęcia i wpisy. Gwiazda serialu "M jak Miłość" chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie trudno zauważyć, że Instagram jest dla niej także dodatkowym źródłem zarobku. Aktorka otwarcie promuje firmy, które zdecydują się za to zapłacić.

Katarzyna Cichopek regularnie reklamuje w swoich mediach społecznościowych różnorakie produkty. Fani mogli liczyć między innymi na polecenie serum do rzęs, serii do pielęgnacji zmęczonych stóp, czy "budżetową" wersję drogich perfum. Mimo że obserwujący zdążyli już przyzwyczaić się do nieustannej kampanii reklamowej, uważają, że tym razem aktorka przesadziła. Czy słusznie?

Tomasz Komenda po raz kolejny usłyszał wiele gorzkich słówDzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powróciłCzytaj dalej

Katarzyna Cichopek zdenerwowała wielu rodziców

Katarzyna Cichopek zdecydowała się polecić swoim obserwatorom aplikację edukacyjną dla dzieci, którą rzekomo sama wykorzystuje w pracy ze swoimi pociechami. Zachwytom aktorki nie było końca. Na jej profilu pojawiło się zdjęciu, na którym jej jedenastoletnia córka, Helena, wpatruje się w ekran smartfona.

- Kto był w szkole dobry z matematyki? Ręka w górę. Idealnym sposobem na doskonalenie umiejętności matematycznych u dzieci poprzez zabawę jest aplikacja @hejalbert.pl Obecnie można ją testować 60 dni za darmo! Albert powstał po to, aby nauka matematyki była zrozumiała i przyjemna. Zawiera oparte na rzeczywistości przykłady i ćwiczenia. Aplikacja Hej Albert jest opracowana przez doświadczonych pedagogów, żeby uczyć dzieci matematyki w inteligentny, zabawny i edukacyjny sposób. Moja córka nie mogła się oderwać. Sprawdźcie sami - reklamuje aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Mimo że Katarzyna Cichopek poleciła aplikację służącą do nauki tabliczki mnożenia, wielu internautów nie kryło oburzenia. Post aktorki spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami.

- Och, jak nie lubię reklam aplikacji dla dzieci, bo czas przed ekranem jest bezdyskusyjnie dla nich tak szkodliwy. Wszystkie badania naukowe to mówią. WHO ogłosiło czas przed ekranem jako chorobę cywilizacyjną obecnych czasów - napisała jedna z internautek.

- Oczywiście, ale nie uchronimy dzieci przed ich korzystaniem. Według mnie lepiej żeby się uczyły dzięki aplikacjom, niż oglądały bajki - odparła gwiazda serialu "M jak Miłość".

Dzisiaj grzeje:

1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

- Takie aplikacje, według mnie, są bardzo przydatne. Wiadomo, iż dziecko nie korzysta z telefonu cały dzień. Wszystko z umiarem - poparła ją inna komentująca.

Zgadzacie się z krytyką, która spadła na Katarzynę Cichopek po publikacji wpisu na temat aplikacji mobilnej dla dzieci? Uważacie, że maluchy od najmłodszych lat powinny mieć kontakt z nowymi technologiami?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kto był w szkole dobry z matematyki? Ręka w górę ?? Idealnym sposobem na doskonalenie umiejętności matematycznych u dzieci poprzez zabawę jest aplikacja @hejalbert.pl Obecnie można ją testować 60 dni za darmo! Albert powstał po to, aby nauka matematyki była zrozumiała i przyjemna. Zawiera oparte na rzeczywistości przykłady i ćwiczenia. Aplikacja Hej Albert jest opracowana przez doświadczonych pedagogów, żeby uczyć dzieci matematyki w inteligentny, zabawny i edukacyjny sposób. Moja córka nie mogła się oderwać. Sprawdźcie sami. Link do apki macie w bio. Świetna sprawa! @hejalbert.pl #albert #hejalbert #matematyka #matematykadladzieci #zabawainauka #dziecko#szkoła #edukacja #aplikacja #dladzieci

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymała
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Agnieszka Woźniak-Starak o poranku wygląda promiennie i rześko dzięki 1 przyprawie. Oczyszcza organizm jak żadna inna

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News