Internauci patrzyli z niedowierzaniem. Porażający widok, Katarzyna Cichopek w końcu odsłoniła wszystkie karty

Internauci patrzyli z niedowierzaniem. Porażający widok, Katarzyna Cichopek w końcu odsłoniła wszystkie karty Źródło: youtube przeAmbitniPL

Katarzyna Cichopek swoją karierę rozpoczynała w serialu "M jak miłość". Od tamtego czasu wiele się jednak zmieniło, a obecnie wraz z mężem prowadzi szkołę tańca. Ostatnio zrobiła coś czego od zawsze unikała.

Katarzyna Cichopek poznała swojego męża podczas udziału w "Tańcu z gwiazdami". Marcin Hakiel stworzył z nią wspaniałą rodzinę, a para doczekała się dwójki pociech.

Katarzyna Cichopek chroniła prywatność

Katarzyna Cichopek musiała liczyć się z tym, że będąc aktorką straci ogrom swojej prywatności, a na informacje na temat jej życia z niecierpliwością czekać będą tysiące ludzi. Jej mąż Marcin Hakiel także miał pełną świadomość tego, iż wiążąc się ze znaną osobą również stanie się celem paparazzich. Para jednak zgodnie postanowiła, że będą dbać o to. aby ich dzieci mogły cieszyć się spokojnym dzieciństwem i będą trzymać je z dala od blasku fleszy. Na instagramowym profilu rodziców Heleny oraz Adama próżno szukać było wizerunków pociech znanych rodziców.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnie zdjęcie zdziwiło obserwujących

Katarzyna Cichopek, słynąca z ukrywania twarzy swoich dzieci, wprawiła obserwatorów w niemałe zdziwienie, kiedy w najnowszym poście Helena i Adam stali przodem do aparatu. Zdjęcie radosnej rodziny jest reklamą choreografii stworzonej przez Hakiel Akademia Tańca. Przeznaczona jest ona dla dzieci i ma być sposobem na zajęcie znudzonych siedzeniem w domu pociech oraz dodatkową porcją ruchu, która jest niezwykle cenna. Choreografia wykorzystuje przestrzeń domu i ma być świetną zabawą na dywanie, czego dowodem są uśmiechnięte dzieci widoczne na zdjęciu. Co prawda Helena zdecydowała się ukryć swoją twarz pod sporymi okularami, a twarz Adama jest widoczna jedynie w połowie, to i tak jest to wyjątek od reguły przyjętej przez parę.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Niewyobrażalna tragedia, wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Był jeszcze taki młody

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Włączyli się do głośnej akcji społecznej

Katarzyna Cichopek post oznaczyła hashtagiem #zostańwdomu i jest to ogólnopolska akcja, w którą włącza się wiele znanych ludzi oraz instytucji. Na przykład Parlament Studentów Rzeczypospolitej stworzył akcję "Student sam w domu" i namawia do tego, aby przestrzegać zaleceń poprzez ograniczenie do minimum opuszczania domów, by jak najbardziej ograniczyć rozprzestrzenianie się niebezpiecznego wirusa oraz nie narażać osób z grupy ryzyka na infekcję. Obserwatorzy aktorki są zachwyceni jej pociechami, a rozgłos, jaki dzięki temu uzyskała, może posłużyć dobrym celom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarka z dużego polskiego miasta ujawnia straszną prawdę. Chorych może być znacznie więcej, po prostu ich nie diagnozują
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Burza pod zdjęciem Dagmary z Królowych życia w maseczce. Odpowiedziała zdumiewającymi słowami, smutne
  4. TVN oficjalnie przekazał ważną decyzję. Kolejne obiekty zamknięte, Polacy już nie skorzystają z wielu udogodnień
  5. Każdy senior powinien zrobić jedną, kluczową rzecz w walce z koronawirusem. Chodzi o emeryturę
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News