Katarzyna Cichopek wiele zaryzykowała. Jej decyzja mogła skończyć się utratą zdrowia

Katarzyna Cichopek wiele zaryzykowała. Jej decyzja mogła skończyć się utratą zdrowia Źródło: Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek spędza zagraniczne wakacje. Z relacji na Instagramie wynika, że jest wyjątkowo zadowolona z urlopu. Jedno ze zdjęć mocno zaniepokoiło jednak fanów. Ten wybór był ryzykowny i mógł skończyć się utratą zdrowia.

Katarzyna Cichopek chwali się zdjęciem z zagranicznych wakacji. Fotografią, która podbija internet, nie jest jednak selfie na tle znanego budynku, ani nawet uwiecznienie potraw miejscowej kuchni - być może dlatego nie da się jednoznacznie określić, gdzie aktorka pojechała. Budzący zainteresowanie post pokazuje jednak Cichopek podczas pewnego egzotycznego zabiegu kosmetycznego, który powszechnie uważany jest za bardzo ryzykowny. 

Katarzyna Cichopek wybiera fish spa, choć to niebezpieczny zabieg

Katarzyna Cichopek zdecydowała się skorzystać z rybiego pedicure. Na zdjęciu widać, jak z uśmiechem na ustach trzyma nogi w akwarium, a małe rybki zajmują się jej stopami. Aktorka zdecydowanie jest zadowolona z zabiegu, jednak sama procedura - choć wydaje się przyjemna - może być niebezpieczna w skutkach. 

Na czym polega zabieg fish spa? Rybki nadgryzają naskórek z pięt i stóp i w czasie tego procesu może dojść do zadrapania. Nawet mała ranka to ryzyko zarażenia się od ryb chorobami, które mogą być bardzo przykre w skutkach. Gwiazda "M jak miłość" bardzo wiele ryzykowała, jednak - patrząc na jej minę - wszystko się udało i było bardzo przyjemne. 

Przerażające relacje o skutkach rybiego pedicure

Kluczową sprawą w przypadku tego typu zabiegów jest utrzymanie higieny. Gdy korzystamy z usług tradycyjnej pedicurzystki, widać, czy przestrzega zasad (pracuje w rękawiczkach, używa jednorazowych narzędzi), jednak w przypadku fish spa nie da się na pierwszy rzut oka ocenić jakości akwarium. Niebezpieczeństwo dostrzegają też obserwujący Katarzyny Cichopek na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie boi się pani chorób przenoszonych przez ryby? - zadaje troskliwe pytanie jeden z internautów.

- Jakieś kilka lat temu w Anglii to było bardzo popularne, ale, jak się okazało, jest to niebezpieczne, bo rybki przenoszą różne bakterie i choroby, było dużo reklamacji i polikwidowali wszystkie - informuje inna z obserwujących.

- Ja czytałam artykuł o kobiecie która też skorzystała z takiego spa, niestety miała mała ranę na stopie. A woda była skażona, pełna bakterii i niestety musieli jej nogę amputować... - dzieli się mrożącą krew w żyłach historią internautka.  

Korzystanie z egzotycznych zabiegów zawsze musi być poprzedzone dokładnym sprawdzeniem metody. Nikt z pewnością nie chce, by zamiast poprawienia urody, poskutkowała ona utratą zdrowia.

Źródło: Instagram/katarzynacichopek

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Opublikowano oświadczenie majątkowe Jarosława Kaczyńskiego. Wspomniał o spółce Srebrna
  4. Przed Martą Manowską zupełnie nowe wyzwanie. Za pół miliona poprowadzi nowy program
  5. To miało być cudowne popołudnie. Mężczyzna zaczął się topić ze swoim 7-letnim synem
  6. Małgorzata Rozenek ukrywa, że spodziewa się dziecka? 'Tadzio nie może doczekać się rodzeństwa'

Źródło: Wizaż

Następny artykuł