Katarzyna Cichopek nie miała o niczym pojęcia, została zmanipulowana. Opublikowała dramatyczny apel

Katarzyna Cichopek nie miała o niczym pojęcia, została zmanipulowana. Opublikowała dramatyczny apel Źródło: TRICOLORS East News

Katarzyna Cichopek sprawdza się obecnie w nowej roli, jednak niestety mimo nieustannie odnoszonego sukcesu zawodowego nie ominęły jej przykre wydarzenia. Gwiazda została ostrzeżona przez fanów i niezwłocznie zaapelowała do wszystkich mogących trafić na podobne informacje w sieci. Sprawa jest poważna i wiele osób mogło znaleźć się w niebezpieczeństwie. Aktorka twierdzi, że została zmanipulowana i nie miała o niczym pojęcia.

Katarzyna Cichopek od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Niestety osoby publiczne muszą się liczyć z niebezpieczeństwem, jakie niesie ze sobą życie w świetle reflektorów. Aktorka znana głównie z serialu "M jak miłość" dołączyła jednak do grona sławnych osób, które zostały wykorzystane.

Katarzyna Cichopek mimo wielkiej radości wyjawiła, że jest zaniepokojona

Katarzyna Cichopek próbuje swych sił w zupełnie nowej roli. Aktorce powierzone zostało prowadzenie programu śniadaniowego w Telewizji Publicznej, jednak widzowie dość surowo ocenili jej pierwsze podrygi jako prezenterki telewizyjnej. Niestety mimo sukcesu zawodowego Katarzyna Cichopek jako kolejna gwiazda przekazała, że padła ofiarą manipulacji. Podobnie smutne wieści przekazała ostatnio Katarzyna Warnke czy Dominika Gwint. To właśnie druga z pań znalazła się w niemal identycznej sytuacji co Katarzyna Cichopek. Sytuacja jest poważna, gdyż narażone mogło zostać zdrowie, lub nawet życie fanów aktorek. Na Instagramie pojawił się specjalny apel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Katarzyna Cichopek apeluje do fanów o czujność

- Moi drodzy, od kilku dni przesyłacie mi "screeny" jakiś dziwnych kropel na odchudzanie, z którymi nie mam nic wspólnego! Chciałam was przestrzec - to jest oszustwo! Ktoś użył mojego wizerunku w celu reklamy tego podejrzanego produktu. Ja nie wiem w ogóle, co to jest! Nigdy w życiu nie udzielałam wywiadu dla tego "artykułu" - bo to jest cały artykuł, są jakieś przygody "moje" dziwnej treści! - napisała na InstaStory, a wypowiedź aktorki została zacytowana m.in. przez Super Express.

Nie istnieje cudowny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i spektakularne metamorfozy to jedynie efekt ciężkiej pracy i dobrego odżywiania. W dalszych słowach skierowanych do fanów Katarzyna Cichopek ogromne ostrzeżenie i trudno się dziwić, gdyż sygnowane jej wizerunkiem, na który pracowała wiele lat, specyfiki mogą być sporym zagrożeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"

2. Dopiero 1 dzień szkoły za nami, a już zamykają kolejne placówki. Nauczanie stacjonarne może zniknąć szybciej, niż myśleliśmy

3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki

Nigdy nie wierzcie w magiczne preparaty odchudzające

- Uważajcie, bądźcie ostrożni! Wystosuję osobne oświadczenie w tej sprawie. Ale już teraz apeluje, abyście tego nie kupowali, bo ja w ogóle nie wiem, co to jest! - szczerze przyznała przed swoimi fanami Katarzyna Cichopek. Mamy nadzieję, że nikt nie dał się skusić na reklamowany preparat i aktorka w porę ostrzegła swoich fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Śmiertelny wypadek, nic nie dało się zrobić. Niestety, nie żyje
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. W głowie się nie mieści. Mama dostała w szkole do podpisu oburzający dokument, każdy z rodziców go otrzymał
  4. Dobierają się do emerytur Polaków. Ujawniono, co się dzieje
  5. Dlaczego TVN zdecydował się je wyemitować? Przykre sceny w Top Model

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News