Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości

Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości Źródło: Instagram katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek w ostatnie rozmowie z serwisem Plejada podzieliła się niesamowicie radosną nowiną na temat swojej rodziny. Nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie" wyznała, że wszyscy nie posiadają się ze szczęścia z obecnego obrotu spraw. Podzieliła się również kilkoma ważnymi spostrzeżeniami.

Katarzyna Cichopek zyskała popularność dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Od niedawna próbuje swoich sił również w zupełnie nowej roli, czyli nowej prowadzącej w porannym programie Telewizji Polskiej "Pytanie na śniadanie". Bardzo aktywnie udziela się również w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z całą jej ukochaną rodziną. Poza obowiązkami służbowi gwiazda skupia się na macierzyństwie. Wspólnie z mężem, Marcinem Hakielem, wychowują dwoje dzieci: 11-letniego Adasia oraz 7-letnią Helenkę.

Katarzyna Cichopek podzieliła się radosną nowiną na temat swojej rodziny, nie posiadają się ze szczęścia

Gwiazdy i celebryci mają dość mieszane uczucia, jeśli mowa o powrót dzieci do szkoły w trakcie pandemii koronawirusa. Katarzyna Cichopek w ostatniej rozmowie z Plejadą zdradziła, co na temat myśli i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami odnośnie edukacji swoich dzieci, które dzisiaj rozpoczęły nowy rok szkolny. Taki dzień jest dużym wydarzeniem dla wszystkich rodziców, gwiazda podzieliła się swoimi odczuciami z serwisem Plejada. 

- Nasze dzieci normalnie idą do szkoły od 1 września. Córeczka zaczyna pierwszą klasę, więc to takie nasze rodzinne, ważne wydarzenie. Ona sama jest tym bardzo podekscytowana. Syn idzie teraz do szóstej klasy. Świetnie poradził sobie ze zdalnym nauczaniem w związku z lockdownem i ukończył piątą klasę z czerwonym paskiem, więc jesteśmy z Marcinem bardzo dumni - przyznała w rozmowie z Plejadą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Cichopek przyznała, że edukacja zdalna w trakcie pandemii nie była najłatwiejszym zadaniem dla zapracowanych rodziców. Wspólnie z mężem Marcinem Hakielem usiłowali opanować programy zdalnego nauczania oraz pomóc synowi w tej niecodziennej sytuacji. Dodała, że zarówno ona, jak i dzieci są bardzo szczęśliwi z powrotu do szkoły. 

- Nasze dzieci cieszą się na spotkanie z kolegami i nauczycielami, więc same dobre emocje nam towarzyszą. Kiedy nauczanie zmieniło formułę na zdalną, podzieliliśmy się z Marcinem obowiązkami. Chwilę nam zajęło, żeby odnaleźć się w nowym systemie nauczania, tak żeby w razie czego móc pomagać dzieciom w codziennych obowiązkach. Oboje z mężem jesteśmy zadaniowi, bierzemy byka za rogi i zawsze staramy się ogarnąć temat. [śmiech] Kiedy było trzeba, dostosowaliśmy się do nowej sytuacji, ale teraz cieszymy się na powrót do stacjonarnej nauki - opowiadała gwiazda w rozmowie z Plejadą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

Katarzyna Cichopek przyznała, że powrót dzieci do szkół jest dużym ułatwieniem dla rodziców. Oboje z mężem pracują, dlatego nauczanie zdalne sprawiłoby im nieco kłopotów. Gwiazda dodała, że nie jest czarnowidzem i ma nadzieję, że wszystko będzie się układać pomyślnie. Z optymizmem patrzy na nadchodzący rok szkolny, a jej dzieci cieszą, się, że w końcu zobaczą kolegów i koleżanki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczysty

Źródło: Plejada 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News