Katarzyna Cerekwicka zaliczyła wpadkę, o której będą mówić latami. Wiatr podwiał jej sukienkę i odsłonił wielkie babcine gacie

Katarzyna Cerekwicka zaliczyła wpadkę, o której będą mówić latami. Wiatr podwiał jej sukienkę i odsłonił wielkie babcine gacie Źródło: Instagram/Kasia Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka pokazała zbyt wiele na scenie, a wszystkiemu winny był wiatr, który podwiał jej sukienkę i pokazał niezbyt kobiecą i zdecydowanie odbierającą urok bieliznę. O tej gigantycznej wpadce krytycy będą mówić latami.

Katarzyna Cerekwicka rozbawiła widownię, gdy nagle jej sukienkę podwiał wiatr. Oczom zebranych ukazały się jej niezbyt apetyczne majtki. Nieplanowana sytuacja wprawiła w osłupienie zarówno widownię, jak i internautów. Nie spodziewali się, że tego wieczoru będą świadkami tak gigantycznej, wstydliwej wpadki artystki. 

Katarzyna Cerekwicka z pewnością nie chciała, aby to było częścią jej występu

Wczoraj Cerekwicka wraz z innymi wielkimi gwiazdami śpiewała podczas 24. Festiwalu Gwiazd, który to corocznie odbywa się w Międzyzdrojach. Gwiazda jak zwykle zauroczyła wszystkich swoich anielskim głosem. Okazało się, że pomimo upływu lat (wokalistka na scenie gości od 1997 roku) nadal jest zachwycająca a jej warunki głosowe budzą powszechny podziw. 

Podczas jej koncertu doszło jednak do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Nagle zawiał porywisty wiatr, który sprawił, że cała czarna kreacja z falbankami Cerekwickiej uniosła się do góry. Z jednej strony fani, szczególnie ci płci męskiej, byli zachwyceni, zobaczyli bowiem długie, zgrabne nogi Cerekwickiej. Z drugiej jednak, ich oczom ukazała się jej niezbyt ciekawa bielizna, która przypominała nieco "babcine gacie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć krytycy z pewnością nie zapomną tej wpadki przez lata, użytkownicy sieci, choć także zniesmaczeni, uważają, że taką wpadkę można jednak wybaczyć piosenkarce. W końcu występ był naprawdę świetny, a wybór bielizny nie przeszkadzał artystce w doskonałym koncercie. 

 - Kasi się przytyło, pomimo tego nadal jest apetyczna. Głos powala, a oto przecież chodzi - stwierdziła jedna z użytkowniczek "Kozaczka".

Jak sugeruje wspomniany tabloid - bielizna, którą zobaczyła licznie zgromadzona w Międzyzdrojach widownia, to specjalna bielizna wyszczuplająca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Widzieli, jak umarł, szykowali się do pogrzebu. Po "śmierci" mężczyzna przyszedł na rodzinnego grilla, wszystkich wbiło w ziemię
  6. Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News