Już wiemy, jak wygląda mały synek Katarzyny Bosackiej. Niesamowicie podobny do mamusi

Już wiemy, jak wygląda mały synek Katarzyny Bosackiej. Niesamowicie podobny do mamusi Źródło: Instagram/katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka przygotowuje się do nowego rozdziału w swoim życiu zawodowym. Czas spędza z bliskimi, właśnie pochwaliła się zdjęciem swojego synka. Nie da się ukryć, że podobieństwo między mamą a chłopcem jest niebywałe.

Katarzyna Bosacka nie będzie już prowadzić programów w TVN Style - ta informacja zszokowała widzów popularnej stacji. Prezenterka związana była przecież ze stacją przez ponad dekadę. Jednak sama prezenterka nie wydaje się być tą sytuacją załamana. Przeciwnie, już zapowiedziała, że 1 sierpnia wraca z nowymi projektami. Gwiazda ma teraz urlop i może poświęcić więcej czasu rodzinie.

Katarzyna Bosacka odchodzi z TVN. Czas na urlop i nowe wyzwania

Bosacka rozstała się z TVN kilka dni temu. Stacja telewizyjna zerwała z nią kontrakt w trybie natychmiastowym. Wszelkie informacje sugerują, że powodem tego radykalnego kroku był kontrakt reklamowy, który prezenterka podpisała z inną firmą. Bez wiedzy i zgody swojego głównego pracodawcy została ambasadorką ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco. Takiego ruchu zabraniała jej umowa z TVN.

Sama Bosacka powstrzymuje się od komentowania sprawy - powiedziała tylko, że przyczyny zwolnienia nie leżą tylko po jednej stronie. Gwiazda nie rozpacza, aktywnie przygotowuje nowy rozdział swojej kariery. Już zapowiedziała start nowego kanału na YouTube, który będzie prowadzić. Vloga wspierać ma firma, której ambasadorką właśnie została.

Katarzyna Bosacka chwali się synkiem. Wykapana mama

Tymczasem prezenterka spędza urlop, który potrwać ma do 1 sierpnia. Czas stara się spędzać aktywnie, a o swoich działaniach informuje swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bosacka wzięła udział w uroczystościach upamiętniających częściowo wolne wybory 4. czerwca. Na jednej z fotografii widać, jak prezenterka kroi imponujący, biało-czerwony Tort Wolności w towarzystwie byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jednak to inne zdjęcie z Gdańska przykuło uwagę internautów. Katarzyna Bosacka pochwaliła się jednym ze swojej czwórki dzieci. Chłopiec przednio bawi się na karuzeli. Jak napisała prezenterka - "Stulecia lecą, a dzieci nadal najszczęśliwsze na klasycznej karuzeli!"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze zdjęcia wynika jedno - ani matka, ani dziecko nie wyprą się pokrewieństwa. Uważni internauci od razu dostrzegli uderzające podobieństwo chłopca do mamy. Swoimi obserwacjami podzielili się w komentarzach:

- Cała mama - zauważa jedna z internautek.

- Ale do pani podobny! - dodaje inna facebookowiczka.

- Wspaniały i duży już! Cała mamunia - czytamy w kolejnym komentarzu.

Czy rzeczywiście? Podobieństwo można ocenić na poniższym zdjęciu:

katarzyna-bosacka

Źródło: Instagram/katarzynabosacka

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Brat Magdy Gessler rozpętał medialną burzę. Te słowa mogą zaboleć słynną restauratorkę
  5. Kim jest mąż Szelągowskiej? Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyny
  6. Uważajcie na te pułapki w sklepach! Inspekcja handlowa wykazała rażące nieprawidłowości

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News