Nie HGW. To zatrważająca moc przyrody powstrzyma Marsz Niepodległości

Nie HGW. To zatrważająca moc przyrody powstrzyma Marsz Niepodległości

To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili. Pogoda nie daje nam ani chwili wytchnienia. Okazuje się, że to nie koniec pasma kataklizmów, które od kilku miesięcy nawiedzają całą Europę. Przyszła na kolejny, jeszcze silniejszy żywioł, który uderzy w Polskę w ten weekend.

To katastrofalna wiadomość dla wszystkich, którzy wybierają się na Marsz Niepodległości do Warszawy. Synoptycy ostrzegają, że do Polski znad Morza Północnego nadciąga orkan Marcin, który w nasz kraj z całym impetem uderzy właśnie w sobotę, 11 listopada. Żywioł ma ze sobą przynieść wiatr wiejący z prędkością powyżej 80 km/h. Ponadto w Polsce zagości mróz, a z nieba cały kraj zmoczą ulewne deszcze. Niewykluczone, że z czasem te przerodzą się w prawdziwe bombardowanie deszczem ze śniegiem.

Coroczny Marsz Niepodległości zagrożony

Wiadomość o nadciągającym nad Polskę orkanie szczególnie jest nie w smak wszystkim tym, którzy chcą pojawić się na Marszu Niepodległości w Warszawie. Narodowcy liczyli na spokojną listopadową aurę, ale zamiast tego mogą mierzyć się z połamanymi drzewami i przerwami w dostawach prądu. Marsz Niepodległości zostanie po prostu zniszczony przez katastrofalną pogodę. Jak mówią synoptycy, niewykluczone, że Polska będzie musiała się mierzyć z żywiołem jeszcze potężniejszym niż orkan Ksawery czy Grzegorz. Marcin cały czas bowiem przybiera na sile i z dnia na dzień jego moc rośnie. źródło: eska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News