To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili! Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było. W naszym kraju ziemia zatrzęsła się z ogromną siłą. Jak mówią świadkowie tego wydarzenia, ich domy zaczęły trzeszczeć w posadach, a naczynia w szafkach same się przesuwały. Eksperci nie mają wątpliwości, nasz kraj dopadło najprawdziwsze trzęsienie ziemi.

Do zdarzenia doszło w Polkowicach w województwie dolnośląskim. Ziemia zatrzęsła się tam z siłą 4,9 stopni w skali Richtera. To ogromna siła wstrząsu, która sprawiła, że w domach poszkodowanych meble zaczęły się trząść, a przedmioty spadały na ziemię. Ludzie są przerażeni. Panika ogarnęła całe miasto. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, czy to już koniec horroru, czy trzęsienia się jeszcze powtórzą.

ZOBACZ TAKŻE: Ziemia zatrzęsła się w Polsce! Są ciężko ranni

Ziemia usuwała się spod nóg

Niestety nie ma oficjalnego komentarza w sprawie. Nie wiadomo także, czy w wyniku kataklizmu ucierpieli jacyś ludzie. Na takie wstrząsy narażeni są szczególnie górnicy, którym ziemia w każdej chwili może usunąć się spod nóg. To właśnie im na ratunek ze stacji w stacji w Sobinie wyruszył do akcji autobus Górniczego Pogotowia Ratowniczego. Dotąd nie ma jednak informacji o tym, czy któryś z górników znajdował się w strefie zagrożenia.

ZOBACZ TAKŻE: Z Ziemią dzieje się coś przerażającego. W 2018 odczujemy koszmarne skutki

źródło: facebook.com

15 zdjęć, które całkiem ZAMĄCĄ CI W GŁOWIE!


Na co Polacy wydają pieniądze z 500 plus? Fakty zaskakują! [ZDJĘCIA]

Zobacz również