Kasia Tusk znowu pokazała brzuch. Kilka miesięcy porodzie, fani oniemieli

Kasia Tusk znowu pokazała brzuch. Kilka miesięcy porodzie, fani oniemieli Źródło: Instagram/makelifeeasier_pl/

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej brzuch. Internautki były w niemałym szoku, córka polityka bowiem zupełnie nie ma się czego wstydzić, a jej brzuch może robić wrażenie.

Kasia Tusk opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie. Na fotografii zaprezentowała swój brzuch zaledwie kilka miesięcy po porodzie. Obserwatorki nie kryły swojego zdziwienia  i najwyraźniej ten widok im zaimponował. Córka polityka właśnie dołączyła do pewnego grona celebrytek. 

Kasia Tusk urodziła 

Wraz z przyjściem roku 2019 na świat przyszło również pierwsze dziecko Kasi Tusk i jej męża. Kobieta przez długi czas starała się ukryć przed mediami tę informację, chcąc w pełni nacieszyć się swoim błogosławionym stanem. Jednak, gdy para zdecydowała się wyjawić cudowną nowinę, nie mówiono o niczym innym jak o tym, że Donald Tusk zostanie dziadkiem.

Od czasu porodu minęło zaledwie kilka miesięcy, jednak wszystko wskazuje na to, że 32-latka nie tylko cieszyła się swoim potomkiem, ale również postanowiła mądrze zagospodarować te kilka chwil wolnego czasu, które znajdywała w ciągu dnia. 

Córka polityka chwali się brzuchem 

Kasia w ostatnim czasie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jej brzuch po ciąży. Zdecydowanie można uznać, że 32-latka właśnie wstąpiła do grona tych celebrytek, które do formy sprzed ciąży powróciły w mgnieniu oka. Córka Donalda Tuska zaprezentowała idealnie płaski brzuch, co wskazuje na to, że przez te kilka miesięcy nie traciła czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internautki komentują brzuch Kasi 

Obserwatorki Kasi Tusk zaczęły chętnie komentować jej idealny brzuch. 

- To nieprzyzwoite mieć taką talię po ciąży - zażartowała jedna z internautek. 

- Nie ogarniam umysłem, jak można mieć taką figurkę po ciąży... Kasiu wyglądasz fantastycznie - czytamy.  

To tylko niektóre z komentarzy, które licznie pojawiły się pod fotografią. Internautki nie szczędziły w komplementach i chętnie podziwiały jej szybki powrót do formy.  

Instagram/makelifeeasier_pl/ 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  3. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  4. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  5. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli
  6. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali

Źródło: POMPONIK

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News