Kasia Tusk od wielu lat z powodzeniem zwodzi ciekawskie portale plotkarskie. Kobieta wie, w jaki sposób zachować prywatność jedynie dla najważniejszych osób ze swojego otoczenia. Teraz przyłapana na ulicy przez fotografów wyglądała na dumną i szczęśliwą mamę. 

Kasia Tusk chroni swoje życie prywatne na tyle, na ile jest to możliwe. Nie jest to łatwe zadanie, będąc córką europejskiego polityka i najbardziej wpływową blogerką w Polsce. O swojej ciąży długo nie mówiła, ślub zataiła, a samo rozwiązanie – było dla mediów pełnym zniecierpliwienia oczekiwaniem. Teraz, w drodze do swoich rodziców, została przyłapana przez fotografów z dzieckiem na rękach.

Kasia Tusk pokazała dziecko! Pierwsze zdjęcia córki byłego premiera w nowej roli

W końcu się udało! Podczas wysiadania z samochodu świeżo upieczona mama wraz ze swoim mężem, psem i oczywiście dzieckiem zostali sfotografowani przez wytrwałych paparazzich. Ci, musieli śledzić córkę Donalda Tuska od kilku godzin.

Na załączonych zdjęciach można zauważyć, że pełna rodzina udaje się w odwiedziny do rodziców Kasi. Blogerka trzymała na rękach swoje dziecko, mąż prowadził na smyczy psa. Tak uroczy obrazek, szczęśliwej rodziny z pewnością wiele osób może wzruszyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młodzi rodzice szybko uciekli do domu dziadków malucha. Sam poród i przyjście na świat malucha, Kasia skrzętnie skrywała swoich fanów jedynie zdawkowo informując o swoich nastrojach. Szczęśliwi rodzice mają przed sobą ważne zadanie i z pewnością chcieliby na razie unikać medialnego rozgłosu.

Co znajduje się na blogu Kasi Tusk?

Kasia Tusk od kilku lat z powodzeniem prowadzi bloga. Dzięki swojej wytrwałości i wsparciu przyjaciół, dziś kobieta jest jedną z najbardziej wpływowych osób w branży. Oprócz tego, córka Donalda Tuska pisze książki, w których znajdują się liczne porady dotyczące stylizacji i mody.

Jest aktywne także w mediach społecznościowych, które są dla niej sposobem na kontakt z fanami. Jej nazwisko w Polsce zna każdy. Sympatycy Kasi zaznaczają, że cieszą się, że kobieta skrywa swoją prywatność i nie udziela się w mediach plotkarskich.

Redakcja Pikio.pl życzy Kasi Tusk powodzenia w nowej roli.

Kasia Tusk
źródło: Pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Po śmierci Pyrkosza „M jak miłość” nie jest takie samo. Teraz w Grabinie pojawi się nowy gospodarz
  2. Kinga Rusin zaskoczyła stylizacją przed studiem DDTVN. Co na siebie włożyła?
  3. Jaką emeryturę pobiera Maryla Rodowicz? Do tej pory nie liczyła się z pieniędzmi
  4. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  5. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku

 

Gwiazda "Na dobre i na złe" przeżyła koszmar. Jej córka zginęła w tragicznym wypadku

Źródło: Pudelek