Kasia Tusk urodziła? Media poznały płeć dziecka i datę porodu

Kasia Tusk urodziła? Media poznały płeć dziecka i datę porodu

Kasia Tusk została mamą? Według doniesień medialnych, jak też poszlak, jakie zostawiła blogerka i córka premiera, możemy przypuszczać, że urodziła. Jakiej płci jest dziecko i kiedy Donald Tusk doczekał się wnuka? Media znają na to odpowiedź.

Kasia Tusk przez ostatnie kilka miesięcy zadziwiała swoich obserwatorów na Instagramie zdjęciami i treściami, w których mówiła o swojej ciąży. "Stan Błogosłowiany" córki byłego premiera wzbudzał wielkie emocje wśród krajowych mediów, które nie mogły doczekać się informacji dotyczących porodu blogerki i potencjalnej płci wnuka, bądź też wnuczki premiera. Spekulacje medialne, jak też sam Instagram Kasi Tusk dają wiele wskazówek świadczących o tym, że do narodzin dziecka już doszło.

Kasia Tusk urodziła? Instagram blogerki daje dużo do myślenia

Pomimo tego, że córka Donalda Tuska oficjalnie nie potwierdziła narodzin swojego dziecka, to jej ostatnia publikacja na Instagramie sugeruje coś zupełnie innego. - Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do symbolicznego znaczenia stycznia – pierwszego miesiąca w roku. Pod nosem śmiałam się z osób, które z pieczołowitością sporządzały listę noworocznych postanowień albo pompatycznie ogłaszały, że ten rok będzie dla nich przełomowy, bo intuicja im to podpowiada. Los bywa przewrotny, bo styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem - napisała blogerka we wpisie, na którym fani nie popatrzyli się charakterystycznego dla ostatnich publikacji Tusk brzuszka ciążowego. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fani są w szoku. Media potwierdzają: Tusk została mamą

Pomimo tego, że wskazówka zostawiona przez Kasię Tusk w postaci treści wpisu, jak też zdjęcia bez ciążowego brzucha mogłaby nic nie znaczyć, to jednak ustalenia gazety Fakt wskazują na coś całkowicie innego. Według doniesień tabloidu, córka Donalda Tuska miała urodzić nocy z 19 na 20 stycznia w jednym z prywatnych szpitali. Fani podchwycili doniesienia tabloidu i w komentarzach gratulują blogerce narodzin dziecka. - "Rozumiem, że maleństwo też już w domu?”, "Ooo nie ma już brzuszka! Gratulacje”, "Panie Prezydencie Donaldzie Tusk gratulacje. Rodzina Państwa Tusków powiększyła się o Wnusie" - pisali internauci. Pomimo tego, że sama rodzina Tusków nie potwierdziła jeszcze powiększenia rodziny, to wszystkie spekulacje wskazują na to, że Donald Tusk stał się ponownie dziadkiem i będzie mógł już niebawem cieszyć się wychowywaniem kolejnego maleństwa. kasia tusk fot.instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Brat Lary Gessler skomentował jej rozstanie. Zdradził, co stanęło im na przeszkodzie
  2. Mama Królikowskiego komentuje rozstanie z Wieniawą. Co na to syn?
  3. Córka prezydenta to PIEKIELNIE ambitna osoba. Po uczelni krążą o niej SZOKUJĄCE opinie
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News