Media oszalały, aż pękają od spekulacji. Wszyscy mówią o Kasi Tusk, szokujące doniesienia!

Media oszalały, aż pękają od spekulacji. Wszyscy mówią o Kasi Tusk, szokujące doniesienia!

Kasia Tusk wzbudza duże zainteresowanie mediów nie tylko przez to, że jest córką znanego polityka. Dziewczyna również sama wiele osiągnęła. Teraz pojawił się spekulacje na jej temat. Jesteśmy zaskoczeni. 

Kasia Tusk pojawiła się w białej sukni na sesji ślubnej. Media aż huczą od spekulacji na temat dziewczyny. Czyżby córka przewodniczącego Rady Europejskiej, Donalda Tuska, wkrótce miała stać się żoną? To z pewnością byłby ślub, na miarę ślubu królewskiego. Córka Donalda Tuska udała się do Rzymu i tam zrobiła sobie piękną, romantyczną sesję przy Fontannie di Trevi. Wiemy o tym, że od dawna jest ona związana z Staszkiem Cudnym - czyżby chcieli pójść krok dalej w swojej relacji?

Kasia Tusk w sukni ślubnej!

Para jest ze sobą w zgodnej relacji od 10 lat. Być może to faktycznie najwyższy czas na zalegalizowanie tego związku. Donald Tusk na pewno cieszyłby się, widząc córkę u boku ukochanego mężczyzny, w drodze do ołtarza. - Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu "epicka chwila" czy "poetycki moment" miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku - zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem ;)) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać - napisała Kasia Tusk pod romantycznym zdjęciem w sukni. Wiele osób spekuluje, że dziewczyna albo wkrótce wyjdzie za mąż albo już zrobiła to potajemnie.

Czy córka Donalda Tuska jest w ciąży?

To jednak nie koniec. Media zaczęły sugerować, że córka premiera jest w ciąży. To mogłoby tłumaczyć, dlaczego nagle, po tylu latach niezalegalizowanego związku, para zdecydowała się na tak poważne kroki. Jeśli Kasia naprawdę wkrótce zostanie mamą, to znając jej przedsiębiorczość - wkrótce wyda książkę o tematyce ciążowej. Ślubna Kasia Tusk przy Fontannie di Trevi, fot. Instagram fot. Instagram fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny polski muzyk! Tragiczny wypadek w Warszawie
  2. Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał
  3. Donald Tusk zawiódł się na Polakach. Wbili mu nóż w plecy
  4. Przywiązany pies do torów. Uratował go cudowny człowiek
  5. Sprawdzili co u Trynkiewicza. Zwyrodniałe zachowanie mordercy i pedofila
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News