Kasia Tusk próbowała to ukryć. Jej rodzina właśnie się powiększyła
Mikołaj Pilecki - 17 Sierpnia 2018

Kasia Tusk próbowała to ukryć. Jej rodzina właśnie się powiększyła

Kasia Tusk, córka Przewodniczącego Rady Europejskiej już od wielu lat prowadzi działalność lifestyle'ową, która przyniosła jej sporą sławę. Niedawno rodzina byłego premiera RP powiększyła się za jej sprawą. Celebrytka trzymała to w tajemnicy.

Blogerka i autorka książek o tematyce mody i szeroko pojętego life>Kasia Tusk wzięła ślubPo latach spekulacji i domysłów wiemy w końcu na pewno, że blogerka zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. W mediach pojawiło się zdjęcie pary, na którym wyraźnie widać obrączkę na palcu Staszka Cudnego. Mężczyzna zwięźle wypowiedział się o tym w mediach. - To chyba oczywiste co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety, żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną - powiedział "Super Expressowi". Ceremonia miała odbyć się w zeszłym miesiącu i być wydarzeniem wyłącznie rodzinnym. Oznacza to, że rodzina Tusków oficjalnie się powiększyła. Teraz fani blogerki oczekują oczywiście na narodziny jej pierwszego dziecka, zapewne podobnie, jak jej rodzice. Internauci wieść o ślubie przyjęli z resztą bardzo ciepło i przesyłali młodej parze serdeczne życzenia. - Miłości, szczęścia, wszystkiego dobra; Wszystkiego, co najlepsze dla tej pozytywnej pary; Klasa; Cicho bez rozgłosu. Brawo! Gratulacje - czytamy.

Kim jest Staszek Cudny?

Wybranek córki byłego premiera jest jej kolegą z liceum. Zaczął się jednak spotykać się ze swoją koleżanką ze szkolnych lat dopiero po tym, jak rozstała się ze swoim poprzednim chłopakiem. Staszek to absolwent gdańskiej architektury i obecnie wraz z kolegą prowadzi firmę produkującą listwy przypodłogowe. Mąż Kasi Tusk odpowiada w niej za technologię i produkty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kwaśniewska nabija się z Elżbiety Jaworowicz! Znalazła powód do żartów
  2. Będzie wojna! Kaczyński na obraźliwych billboardach w całej Polsce
  3. Żona Wiśniewskiego w żałobie. Tragiczna śmierć zabrała jej ukochanego przyjaciela
ZAMIANAtusk_wstępTusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
tusk_wstępTusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...Czytaj dalej
Tak żyją polskie księżniczki i książęta [ZDJĘCIA]Tak żyją polskie księżniczki i książęta [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: pomponik.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News