Donald Tusk dostanie zawału! Jego córka pokazała się w negliżu

Donald Tusk dostanie zawału! Jego córka pokazała się w negliżu

Kasia Tusk doskonale wie, jak zachwycić swoich fanów! Ale czy tym razem nie przesadziła? Zbliża się lato, więc córka byłego premiera Rzeczypospolitej postanowiła pokazać się w negliżu! Odsłonięte ciało Kasi Tusk szokuje, jej wygląd oszałamia, ale co na to ojciec?

Donald Tusk jako przewodniczący Rady Europejskiej musi mieć nieposzlakowaną opinię. Na pewno nie spodoba mu się to, że dosłownie każdy może oglądać jego córkę w negliżu. Byłemu premierowi na pewno mocno podskoczy ciśnienie, kiedy któryś z jego współpracowników wyciągnie wyjątkowo odważne zdjęcia jego córki. Kasia Tusk zna się na modzie i chętnie o niej mówi. Na swoim blogu przekonuje Polki, że mogą wyglądać pięknie niczym paryżanki, bez potrzeby świecenia golizną oraz kupowania drogich ciuchów. Teraz jednak wydaje sama sobie przeczyć. Reklamując na Instagramie kosmetyki marki Vichy postanowiła pokazać się w odważnym stroju kąpielowym! Chwilę później dodała drugie zdjęcie, tym razem z gołymi plecami.

Kasia Tusk chwali się odważnym wyborem na Instagramie

Biały kostium kąpielowy nie jest dla każdego. U osób z jasną cerą może jeszcze bardziej wyeksponować bladość, a u kobiet pulchniejszych - podkreślić mankamenty figury. Wybór Kasi Tusk jest odważny, jednak zdecydowanie trafny. Sama cena kostiumu może jednak szokować! Gwiazda dała za niego aż 400 złotych! Z tego powodu wiele internautów wytyka blogerce hipokryzję. "Mówi o tanich ciuchach a sama ma strój kąpielowy za cztery stówki. Ale co się dziwić, od pieniędzy się w głowie przewraca" pisze internauta. Wytknęły jej również, że kosmetyki, które tak usilnie pragnie wypromować, wspierając reklamę własnym ciałem, nie są naturalne, a wręcz mogą szkodzić zdrowiu. "Dziwie się że reklamujesz firmę, której kosmetyki które mają fatalny skład....Tym bardziej ze zawsze zachwalałaś kosmetyki którym bardzo blisko do natury np. Fridge a daleko od testowania na zwierzętach....nie kupuje ciebie w tej kampanii" pisze kolejny krytyk Kasi Tusk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pobito brutalnie polską dziennikarkę! Ksiądz nasłał na nią wściekłych wiernych
  2. Nikt o tym nie wiedział! Linda miał romans z córką polskiego polityka
  3. Kinga Rusin zawzięcie walczy. "To chore"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News